פוסו-קאנטר Hybrid - משאית היברידית חסכונית

פוסו-קאנטר Hybrid: נותנת אור ירוק לחסכון בדלק
פוסו-קאנטר היברידי הוא דגם מיוחד המביא לשיאו את פיתוח תחום ההנעה האלטרינטיבית בפוסו מזה כעשרים שנים. כלמוביל הובלה והיסעים...
החל מ:תשלום חודשי החל מ-
כללי

פוסו-קאנטר היברידי הוא דגם מיוחד המביא לשיאו את פיתוח תחום ההנעה האלטרנטיבית בפוסו מזה כעשרים שנים. כלמוביל הובלה והיסעים גאה לייבא את משאית פוסו-קאנטר ההיברידית המביאה לידי ביטוי את השילוב המושלם של איכות אירופאית מבית דיימלר וחדשנות טכנולוגית יפנית.

פוסו-קאנטר היברידית לוקחת את היעילות והחדשנות של פוסו-קאנטר צעד נוסף קדימה, ומציעה לצד כל היתרונות המוכרים של דגמי משאיות קלות פוסו-קאנטר, גם הנעה היברידית עם חסכון משמעותי בדלק ובפליטת מזהמים. לצד מנוע הטורבו-דיזל החזק והיעיל, מותקן מנוע חשמלי עם הספק של 58.8 כ"ס מאפס סל"ד שמסייע בזינוק מהמקום ובעת האצה. בנוסף למנוע החשמלי, בפוסו-קאנטר ההיברידית מותקנת מערכת Start-Stop שמכבה את מנוע הדיזל בשעה שהרכב נייח ומתניעה אותו מחדש בעת תנועה. יחד, המנוע החשמלי ומערכת ה-Start-Stop מביאים לעד 23% חסכון בצריכת הדלק 

פוסו-קאנטר היברידית מציעה ביצועים מעולים וחסכון משמעותי בדלק לצד היתרונות המוכרים של פוסו-קאנטר: משקל עצמי נמוך ויכולת העמסה גבוהה, שלדה רב-שימושית עם מערך קידוחים מקורי, יעילות כלכלית ללא תחרות עם מרווחי טיפול ארוכים ותא צוות מפנק לנהג ועד שלושה נוסעים נוספים. 

מפרט טכני
פוסו-קאנטר Hybrid
תא נהג תא בודד עד 3 מושבים 
מנוע טורבו VGT בלם-מנוע סטנדרטי, מנוע חשמלי
הספק 150 כ"ס ב-3,500 סל"ד ובנוסף 58.8 כ"ס מאפס סל"ד
מומנט 370 נ"מ ב-1,300 סל"ד ובנוסף 200 נ"מ מאפס סל"ד
תיבת הילוכים DUONIC® רובוטית כפולת מצמדים 6 הילוכים
רוחק סרנים (מ"מ) 3,400-3,850
אורך ארגז (מ"מ) 4,855-5,575
משקל העמסה (ק"ג) 4,820-4,845
משקל כולל מותר (ק"ג) 7,500
משקל כולל מורכב (ק"ג) 11,000
מטבע הדברים יתכן ונפלו טעויות במפרט. לקבלת נתונם עדכניים אנא פנה
אפליקציות

משאית פוסו-קאנטר היברידית מגיעה עם תא בודד עד שלושה נוסעים וקבינה רחבה ברוחב של 1.995 מטרים. הקבינה המרווחות מאובזרת במזגן מקורי כפול ותא אחסון גדול מתחת לספסל האחורי.

לפוסו-קאנטר שלדה רב-תכליתית הכוללת מערך קדחים מקורי שמאפשר התקנה קלה של אביזרים ודיגומים. המנוע החשמלי מותקן ליד מנוע הדיזל וסוללת Lithium-Ion מותקנת בצד השלדה מול מיכל הדלק, כך שאת פוסו-קאנטר 7.5 טון חד קבינה תוכלו להתאים למגוון רחב מאד של דיגומים וסוגי עבודות.

מערכת ההנעה ההיברידית של פוסו-קאנטר צוברת אנרגיה בעת בלימה ומתאימה במיוחד לעבודות עירוניות או מוניציפאליות. עם הזינוק החלק מהמקום תודות לתיבת ההילוכים הדו-מצמדית, החסכון בדלק של המנוע ההיברידי ורדיוס הסבוב הקטן 13.8-15.2 מטרים בלבד, פוסו-קאנטר אידיאלית להובלות בטווח קצר.  

ניתן להתקין על הפוסו-קאנטר ההיברידית ארגזים מסוגים שונים – פוסו-קאנטר ההיברידית נותנת אור ירוק לחסכון ולהצלחה. 

מחיר מחירון מקדמה – 30% תשלום חודשי ל-36 חודשים יתרה לסוף תקופה 30%
293,000 ₪ 87,900 ₪ 4,246 ₪ 87,900 ₪
  • * התשלום החודשי הינו קבוע ולא צמוד
  • * המחירים הנקובים אינם כוללים מע"מ.
  • * המחיר אינו כולל עמלה הקמה.
  • * מותנה בקבלה ובחתימת המסמכים הנדרשים ואישור כלמוביל פתרונות מימון
קבלת הצעת מימון למשאית פוסו-קאנטר Hybrid
מעוניין לקבל הצעה למימון משאית פוסו-קאנטר Hybrid שלך? אנו בכלמוביל פתרונות מימון נשמח לספק לך פתרונות מימון בתנאים נוחים


קבלת הצעה