פוסו-קאנטר Hybrid - משאית היברידית חסכונית 7.5 טון 4X2

פוסו-קאנטר Hybrid: נותנת אור ירוק לחסכון בדלק
מיצובישי פוסו-קאנטר היברידית היא דגם מיוחד המביא לשיאו את פיתוח תחום ההנעה האלטרינטיבית בפוסו מזה כעשרים שנים. כלמוביל הובלה...
החל מ:תשלום חודשי החל מ-
כללי

מיצובישי פוסו-קאנטר היברידית היא דגם מיוחד המביא לשיאו את פיתוח תחום ההנעה האלטרנטיבית בפוסו מזה כעשרים שנים. כלמוביל הובלה והיסעים גאה לייבא את משאית מיצובישי פוסו-קאנטר היברידית המביאה לידי ביטוי את השילוב המושלם של איכות אירופאית מבית דיימלר וחדשנות טכנולוגית יפנית מבית מיצובישי.

מיצובישי פוסו-קאנטר היברידית לוקחת את היעילות והחדשנות של פוסו-קאנטר צעד נוסף קדימה, ומציעה לצד כל היתרונות המוכרים של דגמי משאיות קלות פוסו-קאנטר, גם הנעה היברידית עם חסכון משמעותי בדלק ובפליטת מזהמים. לצד מנוע הטורבו-דיזל החזק והיעיל, מותקן מנוע חשמלי עם הספק של 58.8 כ"ס מאפס סל"ד שמסייע בזינוק מהמקום ובעת האצה. בנוסף למנוע החשמלי, במיצובישי פוסו-קאנטר ההיברידית מותקנת מערכת Start-Stop שמכבה את מנוע הדיזל בשעה שהרכב נייח ומתניעה אותו מחדש בעת תנועה. יחד, המנוע החשמלי ומערכת ה-Start-Stop מביאים לעד 23% חסכון בצריכת הדלק 

פוסו-קאנטר היברידית מציעה ביצועים מעולים וחסכון משמעותי בדלק לצד היתרונות המוכרים של פוסו-קאנטר: משקל עצמי נמוך ויכולת העמסה גבוהה, שלדה רב-שימושית עם מערך קידוחים מקורי, יעילות כלכלית ללא תחרות עם מרווחי טיפול ארוכים ותא צוות מפנק לנהג ועד שלושה נוסעים נוספים. 

מפרט טכני
פוסו-קאנטר Hybrid
תא נהג תא בודד עד 3 מושבים 
מנוע טורבו VGT בלם-מנוע סטנדרטי, מנוע חשמלי
הספק 150 כ"ס ב-3,500 סל"ד ובנוסף 58.8 כ"ס מאפס סל"ד
מומנט 370 נ"מ ב-1,320 סל"ד ובנוסף 200 נ"מ מאפס סל"ד
תיבת הילוכים DUONIC® רובוטית כפולת מצמדים 6 הילוכים
רוחק סרנים (מ"מ) 3,400-3,850
אורך ארגז (מ"מ) 4,700-5,400
משקל העמסה (ק"ג) 4,790-4,805
משקל כולל מותר (ק"ג) 7,490
משקל כולל מורכב (ק"ג) 10,990
מטבע הדברים יתכן ונפלו טעויות במפרט. לקבלת נתונם עדכניים אנא פנה
אפליקציות

משאית מיצובישי פוסו-קאנטר היברידית מגיעה עם תא בודד עד שלושה נוסעים וקבינה רחבה ברוחב של 1.995 מטרים. הקבינה המרווחות מאובזרת במזגן מקורי כפול ותא אחסון גדול מתחת לספסל האחורי.

לפוסו-קאנטר שלדה רב-תכליתית הכוללת מערך קדחים מקורי שמאפשר התקנה קלה של אביזרים ודיגומים. המנוע החשמלי מותקן ליד מנוע הדיזל וסוללת Lithium-Ion מותקנת בצד השלדה מול מיכל הדלק, כך שאת פוסו-קאנטר 7.5 טון חד קבינה תוכלו להתאים למגוון רחב מאד של דיגומים וסוגי עבודות.

מערכת ההנעה ההיברידית של פוסו-קאנטר צוברת אנרגיה בעת בלימה ומתאימה במיוחד לעבודות עירוניות או מוניציפאליות. עם הזינוק החלק מהמקום תודות לתיבת ההילוכים הדו-מצמדית, החסכון בדלק של המנוע ההיברידי ורדיוס הסבוב הקטן 13.8-15.2 מטרים בלבד, פוסו-קאנטר אידיאלית להובלות בטווח קצר.  

ניתן להתקין על פוסו-קאנטר היברידית ארגזים מסוגים שונים – פוסו-קאנטר היברידית נותנת אור ירוק לחסכון ולהצלחה. 

מחיר מחירון מקדמה – 30% תשלום חודשי ל-36 חודשים יתרה לסוף תקופה 30%
293,000 ₪ 87,900 ₪ 4,246 ₪ 87,900 ₪
  • * התשלום החודשי הינו קבוע.
  • * המחירים הנקובים אינם כוללים מע"מ.
  • * המחיר אינו כולל עמלה הקמה.
  • * מותנה בקבלה ובחתימת המסמכים הנדרשים ואישור כלמוביל פתרונות מימון בע"מ (מ.רישיון 54378)
  • * אי עמידה בפירעון הלוואה עלול לגרום חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.
קבלת הצעת מימון לפוסו-קאנטר Hybrid – משאית היברידית חסכונית 7.5 טון 4X2
מעוניין לקבל הצעה למימון פוסו-קאנטר Hybrid – משאית היברידית חסכונית 7.5 טון 4X2 שלך? אנו בכלמוביל פתרונות מימון נשמח לספק לך פתרונות מימון בתנאים נוחים


קבלת הצעה