מרצדס אקטרוס

קבלת הצעה


  • שדות החובה
  • arocks-tridam-48X

מתוך היצע משאיות Euro 5, כלמוביל הובלה והיסעים גאה להציג את מרצדס אקטרוס – המשאית הכבדה המתקדמת וספינת הדגל של משאיות מרצדס. האקטרוס היא משאית שאפשר לבנות עליה, והיא תוכננה כדי לעמוד באתגרים הקשים ביותר. מרצדס אקטרוס כוללת שלל פתרונות טכנולוגיים מתקדמים לכל סוגי המשימות, ומספקת שימושיות ללא תחרות. מרצדס אקטרוס זכתה בתואר המחייב "משאית השנה 2009" וכן רשמה שיא גינס לחסכון בדלק בתחום המשאית.

מרצדס אקטרוס מתאפיינת בחוסן מבני גבוה במיוחד ובשפע פתרונות שימושיים שנועדו להפוך את יום העבודה לקל יותר. מגוון הקבינות האיכותיות והמפנקות עם שלל פתרונות מקוריים, השלדה החסונה ויחידות ההנעה החזקות והחסכוניות מבטיחים שעם מרצדס אקטרוס גם העבודה המאומצת והקשה ביותר תתבצע בקלות ובנוחות לאורך זמן.

משאית מרצדס אקטרוס היא ספינת הדגל של מרצדס וככזו היא מגלמת את כל הידע הטכנולוגי והניסיון המצטבר של מרצדס בנץ בתחום רכבי העבודה. בין אם מדובר על הובלה כבדה, עבודות תשתיות או תפעול בשטחים קשים, מרצדס אקטרוס בנויה לעשות את העבודה בצורה הטובה ביותר. המכלולים הטכנולוגיים הטובים ביותר, אביזרי הנוחות המקוריים, השימושיות ללא תחרות וההתאמה לכל משימה, הופכים את מרצדס אקטרוס לבחירה המושלמת לעבודות קשות במיוחד. בחרו במרצדס אקטרוס ותנו לה להוביל אתכם אל עבר ההצלחה