מרצדס ויטו להיסעים - עם 9 מקומות ישיבה

מרצדס ויטו 9 מקומות להיסעים: כל היתרונות באריזה חדשה
מרצדס ויטו 9 מקומות ישיבה החדש הוא ההזדמנות שלך להשתדרג ולנהוג במרצדס-בנץ. ויטו החדש נותן הרבה יותר מבעבר בכל...
החל מ:תשלום חודשי החל מ-
עיצוב

מרצדס ויטו החדש – מעוצב, מרשים ומפנק יותר מאי-פעם. המרכב החדש זכה לעיצוב דינמי והחזית המרשימה עם הגריל האנכי וסמל הכוכב במרכזו ויחידות התאורה המתוחכמות מתגבשים יחד למראה יוקרתי ומודרני. סביבת הנהג המשודרגת ארגונומית במיוחד ומותאמת לנסיעות ארוכות עם שפע של חומרים איכותיים ופריטי אבזור שיהפכו כל נסיעה לנוחה יותר. מרצדס ויטו החדש שימושי וגמיש יותר מאי-פעם, עם מושב כפול ליד הנהג ושתי שורות מושבים מקוריות מאחור ובסך הכול 9 מקומות ישיבה. דלת הזזה רחבה (901 מ"מ) עם מפתח גבוה בגובה 1,195 מ"מ ומושב קיצוני מתקפל בשורה השנייה מקלים על הכניסה לרכב, ושפע של מרחב עם דיפונים מקוריים איכותיים מבטיחים את איכות החיים של היושבים מאחור. 

מפרט אבזור

מרצדס ויטו החדש מצויד בשפע פריטי אבזור שיהפכו את הנהיגה והנסיעה לנוחות וחסרות מאמץ בין אם מדובר על רכב המיועד להיסעים עם 9 מקומות ישיבה או על אוטובוס ציבורי זעיר עם מקום לנהג ושמונה נוסעים: מושב נוחות לנהג, מערכת מיזוג מקורית ומיזוג עם בקרת אקלים מאחור, תא נוסעים מאובזר עם דיפונים מקוריים, תאורת תקרה ומערכת חימום, הגה כוח רב-תפקודי ובקרת שיוט, מראות חשמליות מחוממות ומערכת שמע – כל מה שצריך כדי שהנסיעה תהיה נוחה ונעימה. למרצדס ויטו החדש מתלי נוחות שמבטיחים איכות נסיעה גבוהה, הרבה מעל למקובל בקטגוריה. 

בטיחות

מרצדס ויטו החדש מיועד להיסעים ומתוך מחשבה על בטיחות כל תשעת הנוסעים ברכב – הנהג והנוסעים והוא מעלה שוב את הרף הגבוה שהציבו דגמי מרצדס בתחום הבטיחות. מפרט הבטיחות הסטנדרטי של מרצדס ויטו החדש כולל בין השאר כריות אויר לנהג ולנוסעים מלפנים, אור בלם שלישי, מערכת לניטור לחץ אוויר בצמיגים, חגורות בטיחות עם קדם-מותחנים, סייען לזינוק בעלייה ופנסי ערפל. מערכות הבטיחות המקוריות של מרצדס כוללות מערכת ABS למניעת נעילת גלגלים בעת בלימה, מערכת EBD לחלוקת כוחות בלימה, סייען בלימה BAS, מערכת בקרת יציבות ESP ומערכת בקרת משיכה ASR. שתי מערכות בטיחות נוספות בויטו החדש הן מערכות בלעדיות למרצדס בפלח זה: ומערכת Crosswind Assist לשמירת היציבות במצבים של רוחות צד חזקות ומערכת לניטור עירנות הנהג. לנסיעה בטוחה, בחרו במרצדס ויטו החדש. 

ביצועים ומפרט טכני

מרצדס ויטו 9 מקומות החדש יעיל וכלכלי יותר מאי-פעם הודות ליחידת הנעה חזקה עם ביצועים מעולים לצד תצרוכת דלק נמוכה. הויטו מצויד במנוע טורבו-דיזל מתקדם עם מגדש טורבו והזרקת מסילה משותפת המספק 136 כוחות סוס ומומנט של 33.6 קג"מ. המנוע משודך לתיבת הילוכים אוטומטית SoftShift בעלת שבעה יחסי העברה לתפעול קל ונוח. ויטו החדש מגיע עם חבילת Blue Efficiency החדשנית שנועדה לתרום לחסכון בדלק ובפליטת מזהמים, וכוללת בין השאר מצבר ג'ל מנוהל אלקטרונית עם ניהול טעינה ממוחשב, בקרה אלקטרונית על משאבת הדלק, ומשאבת הגה כוח חסכונית במיוחד.המנוע הגמיש והיעיל משודך לתיבת הילוכים אוטומטית עם שבעה יחסי העברה ומרצדס ויטו מספק ביצועים מצוינים ועלויות תפעול נמוכות לאורך זמן.

מנוע בתקן +EURO 5B 114
נפח (סמ"ק) 2,143
מומנט (נ"מ/סל"ד) 330/1,200-2,400
הספק (כ"ס) 136/3,800
בוכנות 4
הזנת דלק מסילה משותפת/טורבו אינטרקולר
תיבת הילוכים וצמיגים
אוטומטית 7 הילוכים (Soft shift)
מידות צמיגים 195/65 R16
הנעה אחורית
ECO START/STOP קיים
בלמים ויציביות
קדמי דיסק
אחורי דיסק
מערכות בלום ויציבות ABS+ASR+ESP+BAS+EBD
חשמל ומיכל דלק
מצבר 12V/95Ah
אלטרנטור 14V/200Ah
מיכל דלק (ליטר) 57
מידות (מ"מ)
מרחק סרנים 3,200
קוטר סיבוב (מטר) 11.8
שלוחה קדמית 895
שלוחה אחורית 1,045
אורך כללי 5,140
רוחב כללי 1,928
גובה פנימי 1,220
גובה כללי 1,890
מפתח דלת הזזה 901
גובה מפתח דלת הזזה 1,195
משקל (ק"ג)
כולל 3,050
כללי ריק* 2,231
העמסה* 819
קדמי מרבי 1,550
אחורי מרבי 1,550

 

מטבע הדברים יתכן ונפלו טעויות במפרט. לקבלת נתונם עדכניים אנא פנה
מחיר מחירון מקדמה – 30% תשלום חודשי ל-36 חודשים יתרה לסוף תקופה 30%
231,862 ₪ 69,558 ₪ 3,360 ₪ 69,558 ₪
  • * התשלום החודשי הינו קבוע.
  • * המחירים הנקובים אינם כוללים מע"מ.
  • * המחיר אינו כולל עמלה הקמה.
  • * מותנה בקבלה ובחתימת המסמכים הנדרשים ואישור כלמוביל פתרונות מימון בע"מ (מ.רישיון 54378)
  • * אי עמידה בפירעון הלוואה עלול לגרום חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.
קבלת הצעת מימון למרצדס ויטו 9 מקומות
מעוניין לקבל הצעה למימון מרצדס ויטו 9 מקומות שלך? אנו בכלמוביל פתרונות מימון נשמח לספק לך פתרונות מימון בתנאים נוחים


קבלת הצעה