מסחרית מרצדס ספרינטר נמוך ריצפה City Star

מרצדס ספרינטר: לעבוד עם הטוב ביותר
מרצדס ספרינטר דגם נמוך ריצפה City Star הוא פתרון ייחודי שפותח על ידי כלמוביל הובלה והיסעים בשיתוף עם חברת...
החל מ:תשלום חודשי החל מ-
עיצוב

מרצדס ספרינטר דגם נמוך ריצפה City Star הוא פתרון ייחודי שפותח על ידי כלמוביל הובלה והיסעים בשיתוף עם חברת מרכבים עבור חברות תחבורה ציבורית לשימוש עירוני. הספרינטר בעל הריצפה הנמוכה נוח במיוחד לכניסת ויציאת נוסעים, תודות לדלת כניסה חשמלית עם מפתח רחב במיוחד של 1.320 מטרים ודלת יציאה אחורית עם מדרגה פנימית. מרצדס ספרינטר נמוך ריצפה מאפשר הסעה של 14 נוסעים בישיבה ו-13 נוסעים נוספים בעמידה וכולל גם רמפה ידנית לכסא גלגלים. גובה תא הנוסעים הוא 2.200 מטרים כך שהוא מרווח ואוורירי. סביבת הנהג מותאמת לעבודה עם נוסעים, והספרינטר כולל גם מערכת מספרי קו דיגיטליים, שלט "עצור" עם פעמון ומערכת כריזה פנימית. מרצדס ספרינטר נמוך רצפה המכונה גם סיטי סטאר, הוא פתרון ייחודי המותאם במיוחד לדרישות השוק הישראלי לתחבורה ציבורית. עם הספרינטר נמוך הריצפה, מרצדס מעלה את הרף גם בתחום התחבורה הציבורית עם הפתרון האולטימטיבי לחבורת תחבורה ציבורית. 

מפרט אבזור

מרצדס ספרינטר נמוך ריצפה כולל חבילת אבזור המותאמת במיוחד לתחבורה ציבורית: דלת כניסה קדמית עם מפתח רחב ופתיחה חשמלית, דלת אחורית, רמפה ידנית לכסא גלגלים, מדרגה אחורית פנימית, מזגן מקורי לנהג ומזגן אחורי לנוסעים עם פתחי מיזוג לאורך תעלות אוויר, כסא נהג הידראולי, 14 מושבים לנוסעים מתוצרת STER עם אפשרות לבחירת בד הריפוד, מערכת מספרי קו דיגיטליים מלפנים, מאחור ובצדדים מסוג LED, שלט "עצור" עם פעמון, מערכת מתלי אוויר בסרן האחורי לנוחות נסיעה מעולה, מערכת כריזה פנימית וחיצונית, לחצני פעמון, חיפויי רצפה, תקרה וצד איכותיים, תאורה פנימית, ידיות אחיזה ועוד. הדיגום של מרצדס ספרינטר נמוך ריצפה מותאם לדרישות השוק הישראלי וכולל את כל הדרוש לביצוע משימות תחבורה ציבורית בנוחות וביעילות הגבוהות ביותר.  

בטיחות

מרצדס ספרינטר נמוך ריצפה מאובזר כמו שאר דגמי מרצדס בכל מערכות הבטיחות המתחייבות על מנת לשמור על הנהג והנוסעים. שתי הדלתות (הקדמית והאחורית) מצוידות במנגנון בטיחות, על הבלימה אחראית מערכת בלמי דיסק עם ABS ומערכת בלימת עזר מתוצרת "תלמה". הרמפה לכסא גלגלים מצוידת במנגנון בטיחות ובנורת התראה וזמזם בלוח המחוונים. לטובת הנוסעים מותקנות ידיות אחיזה, מראות צד חשמליות עוזרות לנהג להשיג שדה ראייה אופטימלי, ובמקרה של שריפה קיים ברכב מטף 3 ק"ג. 

מרצדס ספרינטר החדש מוצע עם חבילת בטיחות אופציונלית חדשנית ופורצת דרך. חבילת בטיחות זו הכוללת מערכות סיוע בטיחותיות בלעדיות למרצדס הופכת את הספרינטר החדש לבטוח ביותר ומהווה יתרון מהותי ביחס למתחרות.

מרצדס ספרינטר מוביל בתחום הבטיחות עם מערכות הבטיחות הסטנדרטיות: מערכת בקרת יציבות ESP האדפטיבית של מרצדס, כולל סייען בלימה BAS, מערכת בקרת משיכה ASR, מערכת לחלוקת כוחות בלימה EBD ומערכת ABS. חבילת הבטיחות האופציונלית החדשה מאגדת בנוסף את מערכות הבטיחות החדשניות הבאות:

Collision Prevention Assist – מערכת סיוע למניעת התנגשות חזיתית. מערכת זו מבוססת על מכ"מ המותקן בפגוש הקדמי. המכ"מ מודד באופן רציף את המרחק מהרכב שמלפנים ביחס למהירות הנסיעה. במידה ויש חשש להתנגשות חזיתית, המערכת מתריעה בפני הנהג ויזואלית באמצעות נורה בלוח המחוונים, ולאחר מכן התרעה קולית. כאשר הנהג בולם, המערכת מכוונת את עוצמת הבלימה באופן מיטבי על מנת למנוע תאונה.

Blind Spot Assist – מערכת לניטור שטחים מתים. מערכת זו המקובלת במכוניות יוקרה, מבוססת על ארבעה מכמי"ם המותקנים בארבעת צידי הרכב. כאשר יש רכב או עצם (נייד או נייח) שהנהג לא יכול להבחין בו במראות (בשטח "מת") המערכת מתריעה בפניו באמצעות משולש אזהרה צהוב במראת הצד. מערכת זו מסייעת לבצע עקיפות ומעברי נתיב בצורה בטוחה (בדגמי ואן קרגו והיסעים בלבד).

Lane Keeping Assist – מערכת סיוע לשמירה על נתיב. מערכת זו פועלת באמצעות מצלמה הממוקמת בשמשה הקדמית. במידה והיא מזהה שהרכב סוטה מהנתיב ללא פעולת איתות, היא מתריעה על כך בפני הנהג, תחילה ויזואלית באמצעות נורת אזהרה, ובהמשך בהתראה קולית. המערכת ניתנת לביטול באמצעות לחצן הממוקם בלוח המחוונים, והיא אינה מבצעת פעולה אקטיבית כלשהי אלא מתריעה בלבד.

Highbeam Assist – מערכת אוטומטית להפעלת אורות גבוהים. מערכת זו מסייעת לשמור על שדה ראייה מואר למרחק, גם בתנאי מזג אוויר קשים, בצורה אוטומטית. המערכת מבוססת על מצלמה המותקנת בשמשה הקדמית. כאשר המצלמה מזהה שהשטח מלפנים פנוי, היא מפעילה באופן אוטומטי את האורות הגבוהים. המערכת פועלת כאשר מתג האורות במצב אוטומטי, ובעת נסיעה במהירות של מעל 35 קמ"ש. מערכת זו כוללת גם חיישן אור המפעיל את האורות אוטומטית בתנאי חושך (לילה, כניסה לחניון וכיוב') וכן חיישן גשם המפעיל את המגבים אוטומטית בעת שיורד גשם. 

Crosswind Assist – מערכת למניעת השפעת רוחות צד. מערכת חדשנית זו מזהה את השפעתן של רוחות צד ומייצבת את הרכב בצורה אוטומטית, בשילוב מערכת ה-ESP, ובאמצעות בלימה סלקטיבית. מערכת בלעדית זו מוצעת לראשונה בספרינטר (בדגמי ואן 3.5 טון בלבד).

Cornering Light Function – פנסי ערפל עם תאורת פנייה ותאורת עקומה. פנסי הערפל עם תאורת הפנייה מקרינים אלומת אור רחבה אל תוך הפנייה ומגדילים את שדה הראייה. מערכת זו פועלת כאשר ההגה מסובב, האיתות מופעל ובמהירות של עד 40 קמ"ש. תאורת העקומה פעילה עד למהירות של 70 קמ"ש, ומאירה עקומות בכביש בעת נסיעה בחושך בדרך מפותלת. 

ביצועים ומפרט טכני

מרצדס ספרינטר נמוך ריצפה מדגם 516CDI מצויד במנוע בנפח 2.2 ליטרים עם 163 כוחות סוס ו-330 נ"מ של מומנט. יחידת ההנעה שלו חזקה, יעילה וחסכונית. מנוע ה-CDI עם 163 כ"ס, כולל את חבילת BlueEfficiency המהפכנית המפחיתה את פליטת המזהמים ותצרוכת הדלק ומגבירה את היעילות והכלכליות של הספרינטר. למנוע משודכת תיבה אוטומטית חמישה הילוכים. 

מנוע
נפח (סמ"ק) 2,143
מומנט (נ"מ/סל"ד) 360/1,200-2,400
הספק (כ"ס) 163
בוכנות 4
הזנת דלק מסילה משותפת/ טורבו אינטרקולר
מטבע הדברים יתכן ונפלו טעויות במפרט. לקבלת נתונם עדכניים אנא פנה
מחיר מחירון מקדמה – 30% תשלום חודשי ל-36 חודשים יתרה לסוף תקופה 30%
  • * התשלום החודשי הינו קבוע.
  • * המחירים הנקובים אינם כוללים מע"מ.
  • * המחיר אינו כולל עמלה הקמה.
  • * מותנה בקבלה ובחתימת המסמכים הנדרשים ואישור כלמוביל פתרונות מימון בע"מ (מ.רישיון 54378)
  • * אי עמידה בפירעון הלוואה עלול לגרום חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.
קבלת הצעת מימון לספרינטר לתחבורה ציבורית
מעוניין לקבל הצעה למימון ספרינטר לתחבורה ציבורית שלך? אנו בכלמוביל פתרונות מימון נשמח לספק לך פתרונות מימון בתנאים נוחים


קבלת הצעה