מסחרית מרצדס ספרינטר לנכים

מרצדס ספרינטר: מתאימה לכל משימה
מרצדס ספרינטר לנכים הוא פתרון ייחודי ואיכותי המיובא על ידי כלמוביל עבור קהל בעל צרכים מיוחדים. לספרינטר נתונים טכניים...
החל מ:תשלום חודשי החל מ-
עיצוב

מרצדס ספרינטר לנכים הוא פתרון ייחודי ואיכותי המיובא על ידי כלמוביל, עבור קהל בעל צרכים מיוחדים. לספרינטר נתונים טכניים המאפשרים לו התאמה מושלמת לציוד המיוחד לו נזקק קהל בעל צרכים מיוחדים. דלת הזזה ימנית עם מפתח רחב ותא נוסעים גבוה מקלים על התמרון והכניסה, סביבת נהג ארגונומית נוחה לתפעול, ומנוע חזק ויעיל הופכים כל נסיעה לחוויה חסרת מאמץ. מרצדס ספרינטר הינו רכב בטיחותי במיוחד ומאובזר בציוד הבטיחות המתקדם ביותר. הספרינטר מעניק חוויית נסיעה איכותית וחסכונית בנוחות מקסימלית.  

מפרט אבזור

מרצדס ספרינטר לנכים מאובזר בנדיבות עם ציוד המתאים לצרכיו של הנהג או הנוסע הנכה. מושב הנהג הידראולי ונוח ומושב הנוסע ניתנים לכיוונון – הן הנהג והן הנוסע נהנים ממשענת יד. מערכת קול עם MP3 תנעים את הנסיעה, מיזוג אוויר קדמי מקורי ומזגן אחורי מקומי ישמרו על טמפרטורה אופטימלית בתא הנוסעים. תא הנוסעים מאחור כולל דיפון תקרה ודיפון עד גובה החלונות. מדף מעל לשמשה הקדמית, הכנה אופציונלית לוו גרירה מקורי והכנה לדיבורית הופכים את הספרינטר לשימושי עוד יותר. 

בטיחות

מרצדס ספרינטר לנכים מאובזר בכל מערכות הבטיחות המתקדמות:

  • מערכות בקרת יציבות ESP 
  • משיכה ASR
  • בלמי ABS עם מערכת לחלוקת כוחות בלימה EBD וסייען לבלימת חירום BAS
  • סייען זינוק בעלייה
  • אור בלם אדפטיבי

אור בלם שלישי. מרצדס ספרינטר מקלה על קהל בעל מוגבלויות, וחבילת הבטיחות המקיפה תורמת לבטיחותו ובטיחות הנוסעים עימו. 

מרצדס ספרינטר החדש מוצע עם חבילת בטיחות אופציונלית חדשנית ופורצת דרך. חבילת בטיחות זו הכוללת מערכות סיוע בטיחותיות בלעדיות למרצדס הופכת את הספרינטר החדש לבטוח ביותר ומהווה יתרון מהותי ביחס למתחרות.

חבילת הבטיחות האופציונלית החדשה מאגדת את מערכות הבטיחות החדשניות הבאות:

Collision Prevention Assist – מערכת סיוע למניעת התנגשות חזיתית. מערכת זו מבוססת על מכ"מ המותקן בפגוש הקדמי. המכ"מ מודד באופן רציף את המרחק מהרכב שמלפנים ביחס למהירות הנסיעה. במידה ויש חשש להתנגשות חזיתית, המערכת מתריעה בפני הנהג ויזואלית באמצעות נורה בלוח המחוונים, ולאחר מכן התרעה קולית. כאשר הנהג בולם, המערכת מכוונת את עוצמת הבלימה באופן מיטבי על מנת למנוע תאונה.

Blind Spot Assist – מערכת לניטור שטחים מתים. מערכת זו המקובלת במכוניות יוקרה, מבוססת על ארבעה מכמי"ם המותקנים בארבעת צידי הרכב. כאשר יש רכב או עצם (נייד או נייח) שהנהג לא יכול להבחין בו במראות (בשטח "מת") המערכת מתריעה בפניו באמצעות משולש אזהרה צהוב במראת הצד. מערכת זו מסייעת לבצע עקיפות ומעברי נתיב בצורה בטוחה (בדגמי ואן קרגו והיסעים בלבד).

Lane Keeping Assist – מערכת סיוע לשמירה על נתיב. מערכת זו פועלת באמצעות מצלמה הממוקמת בשמשה הקדמית. במידה והיא מזהה שהרכב סוטה מהנתיב ללא פעולת איתות, היא מתריעה על כך בפני הנהג, תחילה ויזואלית באמצעות נורת אזהרה, ובהמשך בהתראה קולית. המערכת ניתנת לביטול באמצעות לחצן הממוקם בלוח המחוונים, והיא אינה מבצעת פעולה אקטיבית כלשהי אלא מתריעה בלבד.

Highbeam Assist – מערכת אוטומטית להפעלת אורות גבוהים. מערכת זו מסייעת לשמור על שדה ראייה מואר למרחק, גם בתנאי מזג אוויר קשים, בצורה אוטומטית. המערכת מבוססת על מצלמה המותקנת בשמשה הקדמית. כאשר המצלמה מזהה שהשטח מלפנים פנוי, היא מפעילה באופן אוטומטי את האורות הגבוהים. המערכת פועלת כאשר מתג האורות במצב אוטומטי, ובעת נסיעה במהירות של מעל 35 קמ"ש. מערכת זו כוללת גם חיישן אור המפעיל את האורות אוטומטית בתנאי חושך (לילה, כניסה לחניון וכיוב') וכן חיישן גשם המפעיל את המגבים אוטומטית בעת שיורד גשם. 

Crosswind Assist – מערכת למניעת השפעת רוחות צד. מערכת חדשנית זו מזהה את השפעתן של רוחות צד ומייצבת את הרכב בצורה אוטומטית, בשילוב מערכת ה-ESP, ובאמצעות בלימה סלקטיבית. מערכת בלעדית זו מוצעת לראשונה בספרינטר (בדגמי ואן 3.5 טון בלבד, למעט דגמי קומפקט).

Cornering Light Function – פנסי ערפל עם תאורת פנייה ותאורת עקומה. פנסי הערפל עם תאורת הפנייה מקרינים אלומת אור רחבה אל תוך הפנייה ומגדילים את שדה הראייה. מערכת זו פועלת כאשר ההגה מסובב, האיתות מופעל ובמהירות של עד 40 קמ"ש. תאורת העקומה פעילה עד למהירות של 70 קמ"ש, ומאירה עקומות בכביש בעת נסיעה בחושך בדרך מפותלת. 

ביצועים ומפרט טכני

מרצדס ספרינטר מצויד במנוע בנפח 2.2 ליטרים עם 163 כוחות סוס ו-360 נ"מ של מומנט. יחידת ההנעה שלו חזקה, יעילה וחסכונית. מנוע ה-CDI עם 163 כ"ס, כולל את חבילת BlueEfficiency המפחיתה את פליטת המזהמים וצריכת הדלק ומגבירה את היעילות והכלכליות של הספרינטר. למנוע משודכת תיבת 7G-TRONIC אוטומטית ויעילה עם שבעה הילוכים. 

מנוע 316 CDI
נפח (סמ"ק) 2,143
מומנט (נ"מ/סל"ד) 360/1,200-2,400
הספק (כ"ס) 163/3,800
בוכנות 4
הזנת דלק מסילה משותפת/טורבו אינטרקולר
תיבת הילוכים וצמיגים
אוטומטית 7G-TRONIC PLUS
מידות צמיגים 235/65 R16
   
בלמים ויציבות
קדמי דיסק
אחורי דיסק
מערכות בלימה ויציבות ABS +BAS+EBD+ASR+ESP
חשמל ומיכל דלק
מתח 12V
מצבר 12V/95Ah
אלטרנטור 14V/220A
מיכל דלק (ליטר) 75
מידות (מ"מ)
מרחק סרנים 3,665
קוטר סיבוב (מטר) 13.6
שלוחה קדמית 1,021
שלוחה אחורית 1,240
אורך כללי 5,926
רוחב כללי 1,993
גובה פנימי 1,650
גובה כללי 2,324
מפתח דלת הזזה 1,300
מפתח דלתות אחוריות 1,565
משקל (ק"ג)
כולל 3,550
כללי ריק* 2,405
העמסה* 1,145
קדמי מרבי 1,650
אחורי מרבי 2.250

* לאחר שקילת הרכב ייתכנו שינויים

מטבע הדברים יתכן ונפלו טעויות במפרט. לקבלת נתונם עדכניים אנא פנה
מחיר מחירון מקדמה – 30% תשלום חודשי ל-36 חודשים יתרה לסוף תקופה 30%
  • * התשלום החודשי הינו קבוע.
  • * המחירים הנקובים אינם כוללים מע"מ.
  • * המחיר אינו כולל עמלה הקמה.
  • * מותנה בקבלה ובחתימת המסמכים הנדרשים ואישור כלמוביל פתרונות מימון בע"מ (מ.רישיון 54378)
  • * אי עמידה בפירעון הלוואה עלול לגרום חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.
קבלת הצעת מימון לספרינטר נמוך קצר לנכים
מעוניין לקבל הצעה למימון ספרינטר נמוך קצר לנכים שלך? אנו בכלמוביל פתרונות מימון נשמח לספק לך פתרונות מימון בתנאים נוחים


קבלת הצעה