מסחרית מרצדס ספרינטר 19 מקומות

מרצדס ספרינטר: לעבוד עם הטוב ביותר
מרצדס ספרינטר 19מקומות ומדריך הוא הספרינטר הגדול ביותר להסעת נוסעים עם עיצוב יוקרתי ומרשים, ותא נוסעים איכותי ושימושי, זהו...
החל מ:תשלום חודשי החל מ-
עיצוב

מרצדס ספרינטר 19 מקומות ומדריך הוא הספרינטר הגדול ביותר להסעת נוסעים עם עיצוב יוקרתי ומרשים ותא נוסעים איכותי ושימושי, זהו רכב ההיסעים האולטימטיבי עם סביבת נהג מאובזרת ונוחה, לצד הנדסת אנוש ברמה גבוהה ביותר. למרצדס ספרינטר בדגם 19 נוסעים ומדריך מרכב ארוך מאד וגבוה כך שיש שפע של מקום לנוסעים ולכל מטענם. בנוסף, קיימת האפשרות להוסיף תא מטען שקוע בחלק האחורי ולהגדיל עוד יותר את יכולות נשיאת המטען של מרצדס ספרינטר. מרצדס ספרינטר קובע את הרף בפלח ההיסעים, ומביא לידי ביטוי את כל הידע והניסיון של דגמי מרצדס בתחומי הטכנולוגיה, הבטיחות, הנוחות והנדסת האנוש.

מפרט אבזור

מרצדס ספרינטר דגם 19 מקומות + מדריך מגיע עם חבילת אבזור מקורית עשירה. הנהג נהנה ממושב הידראולי איכותי עם משענת יד והגה רב תפקודי מתכוונן לגובה ולמרחק לטובת תנוחת נהיגה מושלמת. מערכת מיזוג אוויר מקורית המבטיחה אווירה נעימה בתא הנוסעים, הודות לחלונות פנורמיים מקוריים מאחור וחלונות חשמל מלפנים, תא הנוסעים אוורירי ונעים לשהייה. שפע של תאי אחסון, אימובילייזר מקורי ונעילה עם מרימי שמשות תורמים לשימושיות ולבטחון. 

בטיחות

כשמדובר בבטיחות מותג מרצדס-בנץ קובע את הרף, ומרצדס ספרינטר 19 נוסעים ומדריך מדגים זאת בצורה מושלמת. חבילת הבטיחות של מרצדס ספרינטר 19 מקומות כוללת:

  • מערכת ABS
  • סייען בלימה BAS
  • מערכת לחלוקת כוחות בלימה EBD ומערכת בקרת משיכה ASR

למרצדס ספרינטר 19 מקומות ומדריך מערכת בקרת יציבות ESP אדפטיבית מתוחכמת במיוחד, שמתאימה את פעולתה למספר הנוסעים ברכב והעומס על הסרנים – מאפיין חשוב במיוחד ברכב היסעים. ארבעה בלמי דיסק, פנסי איתות במראות, וסייען זינוק בעלייה משלימים את חבילת הבטיחות המקיפה.

מרצדס ספרינטר החדש מוצע עם חבילת בטיחות אופציונלית חדשנית ופורצת דרך כסטנדרט. חבילת בטיחות זו הכוללת מערכות סיוע בטיחותיות בלעדיות למרצדס הופכת את הספרינטר החדש לבטוח ביותר ומהווה יתרון מהותי ביחס למתחרות.

מרצדס ספרינטר מוביל בתחום הבטיחות עם מערכות הבטיחות הסטנדרטיות: מערכת בקרת יציבות ESP האדפטיבית של מרצדס, כולל סייען בלימה BAS, מערכת בקרת משיכה ASR, מערכת לחלוקת כוחות בלימה EBD ומערכת ABS. חבילת הבטיחות האופציונלית החדשה מאגדת בנוסף את מערכות הבטיחות החדשניות הבאות:

Collision Prevention Assist – מערכת סיוע למניעת התנגשות חזיתית. מערכת זו מבוססת על מכ"מ המותקן בפגוש הקדמי. המכ"מ מודד באופן רציף את המרחק מהרכב שמלפנים ביחס למהירות הנסיעה. במידה ויש חשש להתנגשות חזיתית, המערכת מתריעה בפני הנהג ויזואלית באמצעות נורה בלוח המחוונים, ולאחר מכן התרעה קולית. כאשר הנהג בולם, המערכת מכוונת את עוצמת הבלימה באופן מיטבי על מנת למנוע תאונה.

Blind Spot Assist – מערכת לניטור שטחים מתים. מערכת זו המקובלת במכוניות יוקרה, מבוססת על ארבעה מכמי"ם המותקנים בארבעת צידי הרכב. כאשר יש רכב או עצם (נייד או נייח) שהנהג לא יכול להבחין בו במראות (בשטח "מת") המערכת מתריעה בפניו באמצעות משולש אזהרה צהוב במראת הצד. מערכת זו מסייעת לבצע עקיפות ומעברי נתיב בצורה בטוחה (בדגמי ואן קרגו והיסעים בלבד).

Lane Keeping Assist – מערכת סיוע לשמירה על נתיב. מערכת זו פועלת באמצעות מצלמה הממוקמת בשמשה הקדמית. במידה והיא מזהה שהרכב סוטה מהנתיב ללא פעולת איתות, היא מתריעה על כך בפני הנהג, תחילה ויזואלית באמצעות נורת אזהרה, ובהמשך בהתראה קולית. המערכת ניתנת לביטול באמצעות לחצן הממוקם בלוח המחוונים, והיא אינה מבצעת פעולה אקטיבית כלשהי אלא מתריעה בלבד.

Highbeam Assist – מערכת אוטומטית להפעלת אורות גבוהים. מערכת זו מסייעת לשמור על שדה ראייה מואר למרחק, גם בתנאי מזג אוויר קשים, בצורה אוטומטית. המערכת מבוססת על מצלמה המותקנת בשמשה הקדמית. כאשר המצלמה מזהה שהשטח מלפנים פנוי, היא מפעילה באופן אוטומטי את האורות הגבוהים. המערכת פועלת כאשר מתג האורות במצב אוטומטי, ובעת נסיעה במהירות של מעל 35 קמ"ש. מערכת זו כוללת גם חיישן אור המפעיל את האורות אוטומטית בתנאי חושך (לילה, כניסה לחניון וכיוב') וכן חיישן גשם המפעיל את המגבים אוטומטית בעת שיורד גשם. 

Crosswind Assist – מערכת למניעת השפעת רוחות צד. מערכת חדשנית זו מזהה את השפעתן של רוחות צד ומייצבת את הרכב בצורה אוטומטית, בשילוב מערכת ה-ESP, ובאמצעות בלימה סלקטיבית. מערכת בלעדית זו מוצעת לראשונה בספרינטר (בדגמי ואן 3.5 טון בלבד).

Cornering Light Function – פנסי ערפל עם תאורת פנייה ותאורת עקומה. פנסי הערפל עם תאורת הפנייה מקרינים אלומת אור רחבה אל תוך הפנייה ומגדילים את שדה הראייה. מערכת זו פועלת כאשר ההגה מסובב, האיתות מופעל ובמהירות של עד 40 קמ"ש. תאורת העקומה פעילה עד למהירות של 70 קמ"ש, ומאירה עקומות בכביש בעת נסיעה בחושך בדרך מפותלת. 

ביצועים ומפרט טכני

מרצדס ספרינטר הינו רכב היסעים מעוצב, מאובזר ובטיחותי, אך לפני הכל, יחידת ההנעה שלו חזקה, יעילה וחסכונית. מנוע ה-BLUETEC עם 190 כ"ס, כולל את חבילת BlueEfficiency המהפכנית, המפחיתה את פליטת המזהמים וצריכת הדלק ומגבירה את היעילות והכלכליות של הספרינטר. למנוע משודכת תיבה ידנית שישה הילוכים או אוטומטית 7G-TRONIC Plus שבעה הילוכים – הספרינטר הוא היחיד בסגמנט שמציע תיבה אוטומטית וזהו יתרון תחרותי משמעותי. 

מנוע 319 BLUETEC
נפח (סמ"ק) 2,987
מומנט (נ"מ/סל"ד) 440/1,600-2,600
הספק (כ"ס) 190/3,800
בוכנות V6
הזנת דלק מסילה משותפת/ טורבו אינטרקולר
תיבת הילוכים וצמיגים
ידנית/אוטומטית 6 הילוכים/7 היל' 7G-TRONIC Plus
מידות צמיגים 195/75R16
Eco Start/Stop  
בלמים ויציבות
קדמי דיסק
אחורי דיסק
מערכות בלימה ויציבות ABS+ASR+ESP+BAS+EBD
חשמל ומיכל דלק
מתח 12V
מצבר 12V/95Ah
אלטרנטור 250A
מיכל דלק (ליטר) 100
מיכל אוריאה) V
מידות (מ"מ)
מרחק סרנים 4,325
קוטר סיבוב (מטר) 15.6
שלוחה קדמית 1,021
שלוחה אחורית 2,015
אורך כללי 7,361
רוחב כללי 1,993
גובה פנימי 1,820
גובה כללי 2,690
מפתח דלת הזזה 1,300
משקל (ק"ג)
כולל 5,000
כללי ריק* 2,670-2,706
העמסה* 2,294-2,330
קדמי מרבי 1,850
אחורי מרבי 3,500

* לאחר שקילת הרכב ייתכנו שינויים

מטבע הדברים יתכן ונפלו טעויות במפרט. לקבלת נתונם עדכניים אנא פנה
מחיר מחירון מקדמה – 30% תשלום חודשי ל-36 חודשים יתרה לסוף תקופה 30%
355,000 ₪ 106,500 ₪ 5,144 ₪ 106,500 ₪
  • * התשלום החודשי הינו קבוע.
  • * המחירים הנקובים אינם כוללים מע"מ.
  • * המחיר אינו כולל עמלה הקמה.
  • * מותנה בקבלה ובחתימת המסמכים הנדרשים ואישור כלמוביל פתרונות מימון בע"מ (מ.רישיון 54378)
  • * אי עמידה בפירעון הלוואה עלול לגרום חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.
קבלת הצעת מימון לספרינטר 19
מעוניין לקבל הצעה למימון ספרינטר 19 שלך? אנו בכלמוביל פתרונות מימון נשמח לספק לך פתרונות מימון בתנאים נוחים


קבלת הצעה