מסחרית מרצדס ספרינטר 13 נוסעים ומדריך / אוטובוס ציבורי זעיר

מרצדס ספרינטר: לעבוד עם הטוב ביותר
מבט אחד במרצדס ספרינטר 13 מקומות + מדריך ותזהו מיד את האיכויות המוכרות של מרצדס-בנץ. הספרינטר מוביל את תחום...
החל מ:תשלום חודשי החל מ-
עיצוב

מבט אחד במרצדס ספרינטר 13 מקומות + מדריך ותזהו מיד את האיכויות המוכרות של מרצדס-בנץ. הספרינטר מוביל את תחום רכבי ההיסעים בישראל מזה שנים ארוכות תודות לעיצוב חיצוני מרשים ותא נוסעים איכותי ורב שימושי במיוחד. הספרינטר מוביל את תחום רכבי ההיסעים בישראל מזה שנים ארוכות תודות לעיצוב חיצוני מרשים ותא נוסעים איכותי ורב שימושי במיוחד. סביבת הנהג מאובזרת ונוחה, והנדסת האנוש ברמה הגבוהה ביותר. מרצדס ספרינטר 13 מקומות + מדריך אידיאלי כרכב היסעים או אוטובוס ציבורי זעיר, קובע את הרף בפלח רכבי ההיסעים, ומביא לידי ביטוי את כל הידע והניסיון של מרצדס-בנץ

מפרט אבזור

מרצדס ספרינטר דגם 13 מקומות + מדריך מוצע עם חבילת אבזור מקורית ועשירה. הנהג נהנה ממושב הידראולי עם משענת יד והגה מתכוונן לגובה ולמרחק לטובת תנוחת נהיגה מושלמת. מערכת מיזוג אוויר מקורית קדמית מבטיחה אווירה נעימה בתא הנוסעים, ועם חלונות פנורמיים מקוריים מאחור וחלונות חשמל מלפנים, תא הנוסעים אוורירי ונעים לשהייה. שפע של תאי אחסון ואימובילייזר מקורי תורמים לשימושיות ולבטחון. 

בטיחות

כשמדובר בבטיחות מותג מרצדס-בנץ קובע מזה שנים את הרף, ומרצדס ספרינטר 13 מקומות + מדריך מדגים זאת בצורה מושלמת. חבילת הבטיחות של מרצדס ספרינטר 13 מקומות כוללת בין השאר:

  • מערכת ABS
  • סייען בלימה BAS
  • מערכת בקרת משיכה ASR

למרצדס ספרינטר מערכת בקרת יציבות ESP אדפטיבית מתוחכמת במיוחד, שמתאימה את פעולתה למספר הנוסעים ברכב והעומס על הסרנים. ארבעה בלמי דיסק, כרית אוויר לנהג וסייען זינוק בעלייה משלימים את חבילת הבטיחות. כמו כל דגמי מרצדס, מסחרית ספרינטר 13 מקומות + מדריך מציעה בטיחות ברמה הגבוהה ביותר.

מרצדס ספרינטר החדש מוצע עם חבילת בטיחות אופציונלית חדשנית ופורצת דרך. חבילת בטיחות זו, הכוללת מערכות סיוע בטיחותיות בלעדיות למרצדס, הופכת את הספרינטר החדש לבטוח ביותר ומהווה יתרון מהותי ביחס למתחרות.

חבילת הבטיחות האופציונלית החדשה מאגדת בנוסף את מערכות הבטיחות החדשניות הבאות:

Collision Prevention Assist – מערכת סיוע למניעת התנגשות חזיתית. מערכת זו מבוססת על מכ"מ המותקן בפגוש הקדמי. המכ"מ מודד באופן רציף את המרחק מהרכב שמלפנים ביחס למהירות הנסיעה. במידה ויש חשש להתנגשות חזיתית, המערכת מתריעה בפני הנהג ויזואלית באמצעות נורה בלוח המחוונים, ולאחר מכן התרעה קולית. כאשר הנהג בולם, המערכת מכוונת את עוצמת הבלימה באופן מיטבי על מנת למנוע תאונה.

Blind Spot Assist – מערכת לניטור שטחים מתים. מערכת זו המקובלת במכוניות יוקרה, מבוססת על ארבעה מכמי"ם המותקנים בארבעת צידי הרכב. כאשר יש רכב או עצם (נייד או נייח) שהנהג לא יכול להבחין בו במראות (בשטח "מת") המערכת מתריעה בפניו באמצעות משולש אזהרה צהוב במראת הצד. מערכת זו מסייעת לבצע עקיפות ומעברי נתיב בצורה בטוחה (בדגמי ואן קרגו והיסעים בלבד).

Lane Keeping Assist – מערכת סיוע לשמירה על נתיב. מערכת זו פועלת באמצעות מצלמה הממוקמת בשמשה הקדמית. במידה והיא מזהה שהרכב סוטה מהנתיב ללא פעולת איתות, היא מתריעה על כך בפני הנהג, תחילה ויזואלית באמצעות נורת אזהרה, ובהמשך בהתראה קולית. המערכת ניתנת לביטול באמצעות לחצן הממוקם בלוח המחוונים, והיא אינה מבצעת פעולה אקטיבית כלשהי אלא מתריעה בלבד.

Highbeam Assist – מערכת אוטומטית להפעלת אורות גבוהים. מערכת זו מסייעת לשמור על שדה ראייה מואר למרחק, גם בתנאי מזג אוויר קשים, בצורה אוטומטית. המערכת מבוססת על מצלמה המותקנת בשמשה הקדמית. כאשר המצלמה מזהה שהשטח מלפנים פנוי, היא מפעילה באופן אוטומטי את האורות הגבוהים. המערכת פועלת כאשר מתג האורות במצב אוטומטי, ובעת נסיעה במהירות של מעל 35 קמ"ש. מערכת זו כוללת גם חיישן אור המפעיל את האורות אוטומטית בתנאי חושך (לילה, כניסה לחניון וכיוב') וכן חיישן גשם המפעיל את המגבים אוטומטית בעת שיורד גשם. 

Crosswind Assist – מערכת למניעת השפעת רוחות צד. מערכת חדשנית זו מזהה את השפעתן של רוחות צד ומייצבת את הרכב בצורה אוטומטית, בשילוב מערכת ה-ESP, ובאמצעות בלימה סלקטיבית. מערכת בלעדית זו מוצעת לראשונה בספרינטר (בדגמי ואן 3.5 טון בלבד).

Cornering Light Function – פנסי ערפל עם תאורת פנייה ותאורת עקומה. פנסי הערפל עם תאורת הפנייה מקרינים אלומת אור רחבה אל תוך הפנייה ומגדילים את שדה הראייה. מערכת זו פועלת כאשר ההגה מסובב, האיתות מופעל ובמהירות של עד 40 קמ"ש. תאורת העקומה פעילה עד למהירות של 70 קמ"ש, ומאירה עקומות בכביש בעת נסיעה בחושך בדרך מפותלת. 

ביצועים ומפרט טכני

מרצדס ספרינטר 13 מקומות + מדריך הוא רכב היסעים מעוצב, מאובזר ובטיחותי, עם יחידת הנעה חזקה, יעילה וחסכונית. מנוע הטורבו-דיזל מסילה משותפת כולל את חבילת BlueEFFICIENCY המהפכנית המפחיתה את פליטת המזהמים וצריכת הדלק* ומגבירה את היעילות והכלכליות של הספרינטר. למנוע משודכות תיבה ידנית שישה הילוכים או אוטומטית 7G-TRONIC Plus שבעה הילוכים. 

מנוע 516 CDI
נפח (סמ"ק) 2,143
מומנט (נ"מ/סל"ד) 360/1,200-2,400
הספק (כ"ס) 163/3,800
בוכנות 4
הזנת דלק מסילה משותפת/ טורבו אינטרקולר
תיבת הילוכים וצמיגים
ידנית/אוטומטית 6 הילוכים/אוטומטית 7G-TRONIC
מידות צמיגים 195/75R 16c
Eco Start/Stop  V
בלמים ויציבות
קדמי דיסק
אחורי דיסק
מערכות בלימה ויציבות ABS+ASR+ESP+BAS+EBD
חשמל ומיכל דלק
מתח 12V
מצבר 12V/95Ah AGM
אלטרנטור 250A
מיכל דלק (ליטר) 75
מידות (מ"מ)
מרחק סרנים 3,665
קוטר סיבוב (מטר) 13.6
שלוחה קדמית 1,021
שלוחה אחורית 1,240
אורך כללי 5,926
רוחב כללי 1,993
גובה פנימי 1,520
גובה כללי 2,408
מפתח דלת הזזה 1,300
משקל (ק"ג)
כולל 4,600
כללי ריק* 2,406
העמסה* 2,194
קדמי מרבי 1,850
אחורי מרבי 3,200

* לאחר שקילת הרכב ייתכנו שינויים

מטבע הדברים יתכן ונפלו טעויות במפרט. לקבלת נתונם עדכניים אנא פנה
מחיר מחירון מקדמה – 30% תשלום חודשי ל-36 חודשים יתרה לסוף תקופה 30%
255,000 ₪ 76,500 ₪ 3,695 ₪ 76,500 ₪
  • * התשלום החודשי הינו קבוע.
  • * המחירים הנקובים אינם כוללים מע"מ.
  • * המחיר אינו כולל עמלה הקמה.
  • * מותנה בקבלה ובחתימת המסמכים הנדרשים ואישור כלמוביל פתרונות מימון בע"מ (מ.רישיון 54378)
  • * אי עמידה בפירעון הלוואה עלול לגרום חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.
קבלת הצעת מימון למרצדס ספרינטר 14 מקומות
מעוניין לקבל הצעה למימון מרצדס ספרינטר 14 מקומות שלך? אנו בכלמוביל פתרונות מימון נשמח לספק לך פתרונות מימון בתנאים נוחים


קבלת הצעה