מרצדס ויטו - רכב מותאם לנכים

מרצדס ויטו לנכים: איכות, נוחות ובטיחות
מרצדס ויטו נכים החדש מציע התאמה מושלמת לנכים תודות למרכב הגדול והמרווח, דלת צד רחבה, שפע של מקום ואבזור...
החל מ:תשלום חודשי החל מ-
עיצוב

כלמוביל רכבי הובלה והיסעים מציגה את מרצדס ויטו נכים החדש – רכב נכה מעוצב ומרשים יותר מאי-פעם. המרכב הדינמי, החזית המרשימה עם הגריל האנכי וסמל הכוכב במרכזו ויחידות התאורה המתוחכמות מתגבשים יחד למראה יוקרתי ומודרני. סביבת הנהג המשודרגת ארגונומית במיוחד, שופעת חומרים איכותיים ופריטי אבזור שיהפכו כל נסיעה לנוחה ומהנה יותר. מרצדס ויטו לנכים גם שימושי וגמיש יותר מאי-פעם, עם התאמה מושלמת לנכים הודות למרכב הגדול והמרווח (מרחק סרנים של 3.200 מטרים וגובה פנימי 1.326 מטרים), לדלת צד רחבה (901 מ"מ), שפע של מקום ואבזור עשיר. מרצדס ויטו החדש לנכים מבטיח לכם, עכשיו יותר מתמיד, את כל היתרונות של רכבי הסעה של מרצדס עם הבטחה לאיכות שתוביל אתכם לאורך זמן. 

מפרט אבזור

מרצדס ויטו לנכים החדש מאובזר במפרט עשיר של פריטי אבזור שיהפכו את חייכם לנוחים יותר: מושבי נהג ונוסע מפוארים עם משענות יד, מערכת מיזוג מקורית מלפנים ומאחור, מרימי שמשות באמצעות השלט, דיפונים מקוריים של מרצדס בתא הנוסעים, הכנה לדיבורית, בקרת שיוט, ופגושים בצבע הרכב.

בטיחות

מרצדס ויטו לנכים החדש מעלה שוב את הרף הגבוה שהציבו דגמי מרצדס בתחום רכבי הסעה והוא מוצע עם שפע של ציוד בטיחותי ומערכות בטיחות מתקדמות כסטנדרט. מרצדס ויטו לנכים מצויד בשתי כריות אוויר, חגורות בטיחות עם קדם-מותחנים, מראות חשמלית מחוממות, מערכת PSM לניטור לחץ אוויר בצמיגים, סייען לזינוק בעלייה, אור בלם שלישי ופנסי ערפל. מערכות הבטיחות המקוריות של מרצדס כוללות מערכת ABS למניעת נעילת גלגלים בעת בלימה, מערכת EBD לחלוקת כוחות בלימה, סייען בלימה BAS, מערכת בקרת יציבות ESP, מערכת בקרת משיכה ASR. שתי מערכות בטיחות נוספות בויטו החדש הן מערכות בלעדיות למרצדס. לנסיעה בטוחה, בחרו במרצדס ויטו החדש. 

ביצועים ומפרט טכני

מרצדס ויטו לנכים נועד לאפשר נסיעה נוחה ובטוחה לאורך זמן ובעלויות נמוכות. הויטו מצויד במנוע טורבו-דיזל מתקדם עם מגדש טורבו והזרקת מסילה משותפת המספק 136 כוחות סוס ומומנט של 33.6 קג"מ. המנוע משודך לתיבת הילוכים אוטומטית SoftShift בעלת שבעה יחסי העברה לתפעול קל ונוח. ויטו החדש מגיע עם חבילת Blue Efficiency החדשנית שנועדה לתרום לחסכון בדלק ובפליטת מזהמים, וכוללת בין השאר מצבר ג'ל מנוהל אלקטרונית עם ניהול טעינה ממוחשב, בקרה אלקטרונית על משאבת הדלק, ומשאבת הגה כוח חסכונית במיוחד.המנוע הגמיש והיעיל משודך לתיבת הילוכים אוטומטית עם חמישה יחסי העברה ויחד השניים מספקים ביצועים מצוינים ותצרוכת דלק נמוכה*. בזכות המנוע היעיל מרצדס ויטו מספק ביצועים מצוינים ועלויות תפעול נמוכות לאורך זמן.

מנוע בתקן +EURO 5B 114
נפח (סמ"ק) 2,143
מומנט (נ"מ/סל"ד) 330/1,200-2,400
הספק (כ"ס) 136/3,800
בוכנות 4
הזנת דלק מסילה משותפת/טורבו אינטרקולר
תיבת הילוכים וצמיגים
אוטומטית 7 הילוכים (Soft shift)
מידות צמיגים 195/65 R16
הנעה אחורית
בלמים ויציבות
קדמי דיסק
אחורי דיסק
מערכות בלום ויציבות EBD+ABS+ASR+ESP+BAS
חשמל ומיכל דלק
מצבר 12V/95Ah
אלטרנטור 14V/200Ah
מיכל דלק (ליטר) 57
מידות (מ"מ)
מרחק סרנים 3,200
קוטר סיבוב (מטר) 11.8
שלוחה קדמית 895
שלוחה אחורית 1,045
אורך כללי 5,140
רוחב כללי 1,928
גובה פנימי 1,337
גובה כללי 1,890
מפתח דלת הזזה 901
משקל (ק"ג)
כולל 3,100
כללי ריק* 2,126
קדמי מרבי 1,550
אחורי מרבי 1,550

 

מטבע הדברים יתכן ונפלו טעויות במפרט. לקבלת נתונם עדכניים אנא פנה
מחיר מחירון מקדמה – 30% תשלום חודשי ל-36 חודשים יתרה לסוף תקופה 30%
  • * התשלום החודשי הינו קבוע.
  • * המחירים הנקובים אינם כוללים מע"מ.
  • * המחיר אינו כולל עמלה הקמה.
  • * מותנה בקבלה ובחתימת המסמכים הנדרשים ואישור כלמוביל פתרונות מימון בע"מ (מ.רישיון 54378)
  • * אי עמידה בפירעון הלוואה עלול לגרום חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.
קבלת הצעת מימון למרצדס ויטו (נכים)
מעוניין לקבל הצעה למימון מרצדס ויטו (נכים) שלך? אנו בכלמוביל פתרונות מימון נשמח לספק לך פתרונות מימון בתנאים נוחים


קבלת הצעה