אוטובוס מרצדס OC500 בינעירוני

דגמי אוטובוס בינעירוני: התאמה מושלמת לשוק הישראלי על בסיס מכלולי מרצדס-בנץ
האיכויות של מרצדס-בנץ בהתאמה מושלמת לשוק המקומי: דגמי אוטובוס בינעירוני ותיירותי MARS וברק 21 על בסיס שלדת מרצדס OC500...
החל מ:תשלום חודשי החל מ-
כללי

האיכויות של מרצדס-בנץ בהתאמה מושלמת לשוק המקומי: דגמי אוטובוס בינעירוני ותיירותי MARS וברק 21 על בסיס שלדת מרצדס OC500 עם מנוע מרצדס חזק, יעיל ואמין. כלמוביל הובלה והיסעים גאים להציג שני דגמי אוטובוס בינעירוני תיירותי עם מרכב מתוצרת הארגז (ברק 21) או מרכבים (MARS). דגם MARS המוכר עם 55 מקומות לנוסעים ועוד נהג ומדריך, הוא דגם מוכח, אמין ויעיל עם יחס עלות-תועלת מצוין. דגם ברק 21 מתוצרת הארגז משמש חברות תחבורה ציבורית והיסעים רבות ומציע מקום ל-53 נוסעים ועוד נהג ומדריך, והתאמה מושלמת לפלח ההסעות הבינעירוניות.

דגמי אוטובוסים בינעירוניים תיירותיים של מרצדס עם מרכב MARS או ברק 21 מותאמים לשוק ההיסעים הבינעירוני-תיירותי ומגיעים עם מפרט שנבנה על בסיס ניסיון ארוך שנים. בדגם ברק 21 בעל העיצוב החדשני יש מקום ל-53 נוסעים עם מושבים איכותיים וחגורות בטיחות, מיזוג, מערכת קול ומיקרופון, מסך עם DVD, וילונות, מקרר ומוניטור נסיעה לאחור. דגם MARS עם 55 מקומות ישיבה ועוד נהג ומדריך מגיע עם מפרט אבזור עשיר הכולל בין השאר מסך עם DVD, מיזוג, מקרר, מושבים איכותיים עם משענות יד והדום לרגליים, מפוח חשמלי לנהג, וכן שילוט וצבע חיצוני לפי בחירת הלקוח.

מפרט

אוטובוס מרצדס OC500 מגיע עם מפרט עשיר שנועד לספק את חוויית הנסיעה הטובה ביותר עבור הנהג והנוסעים. האבזור הסטנדרטי באוטובוס OC500 כולל בין השאר דלתות נוסעים עם הפעלה פניאומטית או חשמלית (תלוי במרכב), כסא נהג מעור עם משענת יד, מקרר וכספת, מערכת שמע ומיקרופון, בקרת אקלים מפוצלת עם פתחי אוורור אישיים לנוסעים, מיכל מים, מסך מוניטור 21 אינטש (תלוי בסוג המרכב) ועוד ועוד. לאוטובוס מרצדס OC500 מפרט אבזור נדיב שמותאם לאוטובוס תיירותי ומבטיח חוויית נסיעה של מחלקה ראשונה לנהג ולנוסעים.

מטבע הדברים יתכן ונפלו טעויות במפרט. לקבלת נתונם עדכניים אנא פנה
בטיחות

תודות לעובדה שאוטובוסי MARS וברק 21 מבוססים על מכלולים של מרצדס, רמת הבטיחות שלהם גבוהה במיוחד. ציוד הבטיחות המקורי שמגיע עם השלדה והמנוע כולל בין השאר מאיט אינטגרלי בתיבת ההילוכים מתוצרת ZF, מערכת בלמי אוויר כפולה עם EBS ו-ABS וכן מערכת בקרת יציבות ESP. ציוד הבטיחות בתוך האוטובוסים כולל בין השאר חגורות בטיחות, נעילה לכל פתחי האוטובוס, שמשות צד אטומות ומודבקות ומוניטור נסיעה לאחור. באוטובוס MARS יש בנוסף מנגנון בטיחות בדלתות תאי המטען, פתח מילוט בגג, שקע נאטו, ערכת עזרה ראשונה ואלונקה ושמיכת מילוט. 

ביצועים

אוטובוס מרצדס בינעירוני תיירותי MARS וברק 21 על בסיס שלדת מרצדס OC500 מצויד במנוע מרצדס 6 צילינדרים בנפח 12,000 סמ"ק עם הספק של 354 כוחות סוס ומומנט של 1,600 נ"מ. זהו מנוע חזק, יעיל ומוכח עם מגדש טורבו ומערכת קירור טרופית מחוזקת המותאמת לשוק הישראלי. למנוע משודכת תיבת הילוכים אוטומטית מתוצרת ZF עם שישה יחסי העברה ומאיט אינטגרלי – שני המכלולים, המנוע והתיבה, הוכיחו את עצמם לאורך מיליוני קילמוטרים מצטברים כאמינים ויעילים. תא דלק בנפח 400 ליטרים מבטיח טווח נסיעה ארוך, ושתי כריות אוויר בסרן הקדמי וארבע באחורי מבטיחות איכות נסיעה מעולה ונוחות ללא תחרות לנהג ולנוסעים. 

מחיר מחירון מקדמה – 30% תשלום חודשי ל-36 חודשים %
  • * התשלום החודשי הינו קבוע.
  • * המחירים הנקובים אינם כוללים מע"מ.
  • * המחיר אינו כולל עמלה הקמה.
  • * מותנה בקבלה ובחתימת המסמכים הנדרשים ואישור כלמוביל פתרונות מימון בע"מ (מ.רישיון 54378)
  • * אי עמידה בפירעון הלוואה עלול לגרום חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.
קבלת הצעת מימון לאוטובוס מרצדס OC500
מעוניין לקבל הצעה למימון אוטובוס מרצדס OC500 שלך? אנו בכלמוביל פתרונות מימון נשמח לספק לך פתרונות מימון בתנאים נוחים


קבלת הצעה