מרצדס סיטארו - אוטובוס עירוני

דגמי אוטובוסי מרצדס סיטארו: האוטובוס העירוני המושלם
מרצדס סיטארו הוא אוטובוס עירוני מושלם מתוצרת מרצדס עם התאמה לפלח התחבורה הציבורית, האיכות של מרצדס ויעילות כלכלית לאורך...
החל מ:תשלום חודשי החל מ-
כללי

מרצדס סיטארו הוא אוטובוס עירוני מושלם מתוצרת מרצדס-בנץ בהתאמה לפלח התחבורה הציבורית, עם האיכות המוכרת של קונצרן דיימלר ומרצדס-בנץ ויעילות כלכלית לאורך זמן. מרצדס סיטארו החדשני מותאם לתנועה עירונית עם אורך כולל של 12.105 מטרים, רוחב 2.550 מטרים וממד גובה של 3.009 מטרים. הסיטארו מכיל 39 מושבים בנוסף למושב הנהג, ויכול להכיל שישים נוסעים נוספים בעמידה. הנהג נהנה מסביבת נהג נוחה, מבודדת ומאובזרת, ולרווחת הנוסעים מותקן מזגן חזק לקיץ ומערכת חימום לחורף. לנוסעים המוגבלים בתנועה יש אפשרות לעלייה עם כסא גלגלים דרך הדלת האחורית. כדי להוביל בתחבורה הציבורית – מרצדס סיטארו. 

מפרט

המפרט של דגמי אוטובוסי מרצדס סיטארו מותאם לדרישות היסעי תחבורה ציבורית ולשוק המקומי. תנוחת הנהיגה נוחה והראות מצוינת תודות לשמשה קדמית פנורמית. סביבת הנהג מבודדת, נוחה ומאובזרת במיקרופון ובמערכת מיזוג אישית. מרכב הסיטארו עשוי פלדת אל חלד עמידה והתקרה והכיפות עשויים חומר פולימרי נוח וקל לשטיפה ותחזוקה. מערכת הקירור של מרצדס סיטארו היא מערכת טרופית מחוזקת המותאמת לאקלים הישראלי. ברכישת מרצדס סיטארו הלקוח יכול לבחור צבע חיצוני ושילוט חיצוני על פי רצונו וצרכיו. 

מטבע הדברים יתכן ונפלו טעויות במפרט. לקבלת נתונם עדכניים אנא פנה
בטיחות

דגמי אוטובוסי מרצדס סיטארו בטוחים במיוחד. מפרט הבטיחות של הסיטארו כולל בין השאר מאיט אינטגרלי בתיבת ההילוכים, מערכת בלמי אוויר מבוקרת אלקטרונית, ומערכת בקרת יציבות ESP. 

ביצועים

אוטובוס מרצדס סיטארו עירוני מצויד במנוע טורבו-דיזל הזרקה ישירה בנפח 11,967 סמ"ק עם 300 כוחות סוס ומומנט של 1,250 נ"מ כבר ב-1,100 סל"ד. המנוע הגמיש והחזק משודך לתיבת ZF אוטומטית עם שישה יחסי העברה ומאיט אינטגרלי, ויחד השניים מספקים ביצועים טובים ובייחוד יכולת להתמודד בצורה טובה ובנוחות עם האטות והאצות תכופות, תוך שמירה על צריכת דלק נמוכה*. אוטובוס מרצדס סיטארו נוח במיוחד תודות לשתי כריות אוויר בסרן הקדמי וארבע בסרן האחורי. מערכת מתלי האוויר מזהה את חלוקת המשקל באוטובוס ומאזנת את עצמה בהתאם באופן אוטומטי ובכך תורמת לא רק לנוחות אלא גם לבטיחות הנסיעה בסיטארו. 

מחיר מחירון מקדמה – 30% תשלום חודשי ל-36 חודשים %
  • * התשלום החודשי הינו קבוע.
  • * המחירים הנקובים אינם כוללים מע"מ.
  • * המחיר אינו כולל עמלה הקמה.
  • * מותנה בקבלה ובחתימת המסמכים הנדרשים ואישור כלמוביל פתרונות מימון בע"מ (מ.רישיון 54378)
  • * אי עמידה בפירעון הלוואה עלול לגרום חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.
קבלת הצעת מימון למרצדס סיטארו עירוני
מעוניין לקבל הצעה למימון מרצדס סיטארו עירוני שלך? אנו בכלמוביל פתרונות מימון נשמח לספק לך פתרונות מימון בתנאים נוחים


קבלת הצעה