מונית מרצדס C Class

מונית מרצדס C Class החדשה: רמות חסרות תקדים של אבזור, ביצועים ובטיחות
<p>כבר ממבט ראשון ניתן להבחין באיכות של מרצדס C Class – מכסה המנוע מעוטר בסמל מרצדס טבעתי המהווה את...
החל מ:תשלום חודשי החל מ-
עיצוב

קלאסית ובאותה העת גם דינמית יותר מאי-פעם, מונית מרצדס C-Class החדשה זכתה לשדרוג עיצובי שהופך אותה ליוקרתית ולמרשימה אפילו יותר מבעבר. עיצוב החרטום ב-C-Class החדשה שונה עם פגושים ויחידות תאורה חדשות, עם קווים זורמים ושלל פרטי עיצוב שמוסיפים למראה היוקרתי. יחידות התאורה הקדמיות כוללות עתה תאורת יום בטכנולוגיית LED. המפרט הסטנדרטי של מונית מרצדס C-Class מבליט את העיצוב החדש עם גריל קדמי שני מדפים וחישוקי סגסוגת קלה בקוטר "16.

תא הנוסעים וסביבת הנהג שודרגו אף הם, עם מגוון חומרי דיפון חדשים ואיכותיים. התנעה ללא מפתח מגיעה עתה כסטנדרט, וכך גם לוח המחוונים עם שני שעונים גדולים וצג דיגיטלי בקוטר "5.5 ביניהם וצג המולטימדיה המרכזי בקוטר "7. הגימור הפנימי במונית מרצדס C-Class החדשה הוא ברמה גבוהה במיוחד וכולל בין השאר חיפוי עור להגה, ריפודי ARTICO, גימור Ash Wood) Black Piano בגרסת Premium) בקונסולה המרכזית ובדלתות וגימור תקרה איכותי.

מרחב נדיב יחד עם גימור יוקרתי ושפע של אבזור, יוצרים יחד תא נוסעים שכל נסיעה בו היא חווייה של נוחות סלונית מפנקת עבור הנוסעים, וסביבת נהג ארגונומית שניתן לנהוג בה שעות ארוכות ללא מאמץ.

מפרט

מונית מרצדס C Class החדשה מוצעת ברמת אבזור חסרת תקדים עם שפע עצום של אביזרי נוחות מתקדמים. מושבי הנהג והנוסע מלפנים הם בעלי כוונון חצי-חשמלי לארבעה כיוונים, ריפודי ARTIC, חיפוי עור לגלגל ההגה ודיפוני Black Piano מגיעים כסטנדרט, וברמת גימור Premium הריפודים הם בצבע בז' והדיפונים יוקרתיים אפילו יותר.

כל הדגמים מצויידים בכפתור התנעה ללא מפתח, במסך מולטימדיה "7, בתא מטען עם פתיחה וסגירה חשמלית, במערכת בקרת אקלים THERMOTRONIC עם 3 אזורי אקלים (פתחי מיזוג מאחור), בחבילת תאורה פנימית, בכפתורי תפעול מההגה ובממשק Touch Pad וגם בתא אחסון למשקפיים ובקישוריות BT אינטגרלית.  

חבילת האבזור במונית מרצדס C-Class החדשה עשירה ויוקרתית יותר מאי-פעם, כדי לוודא שהנהג והנוסעים ירגישו בכל רגע שהם נוסעים במונית מרצדס, בסטנדרטים של מרצדס.  

בטיחות

מונית מרצדס C-Class החדשה מציעה את רמת הבטיחות הגבוהה ביותר, עם מערכות הבטיחות המתקדמות ביותר להגנה פסיבית ואקטיבית מושלמת על הנוסעים.

חבילת הבטיחות של מונית C-Class החדשה כוללת: מערכת בלימה אקטיבית עם התראה על אי שמירת מרחק, מערכת התראה על רכב בשטח מת, מערכת אקטיבית לשמירה על נתיב, חיישני לחץ אוויר, בלמים אדפטיביים עם סייען זינוק בעלייה, 7 כריות אוויר (כולל אחת לברכי הנהג), וחיישני גשם ותאורה – הכול בכדי להבטיח רמת בטיחות מירבית. 

ביצועים

מרצדס C-Class החדשה מצויידת במנוע טורבו-דיזל חדש בנפח שני ליטרים ובשתי רמות הספק: 150 כוחות סוס ו-36.7 קג"מ מומנט, או 194 כוחות סוס ו-40.8 קג"מ מומנט. זהו מנוע חדש ומתקדם עם הזרקת דיזל ישירה בטכנולוגיית מסילה משותפת. זהו מנוע חדשני, עם בלוק מנוע מאלומיניום וציפוי NANOSLIDE® לחלק הפנימי של הבוכנות. המנוע מספק שפע של מומנט כבר מסל"ד נמוך, והתוצאה היא כוח זמין וביצועים שמתאים יותר למכונית ספורט מאשר למונית עם תאוצה למאה קמ"ש תוך 6.9 שניות ומהירות מרבית של 240 קמ"ש (8.1 שניות ו-222 בגרסת C200d). הביצועים הללו אינם באים על חשבון צריכת הדלק שעומדת על 20.8-22.7 ק"מ לליטר במסלול משולב.

העברת הכוח מתבצעת בעזרת תיבת 9G-TRONIC בעלת תשעה יחסי העברה. לצד תפעול חלק והעברות הילוכים מהירות, תיבה זו תורמת גם להפחתת צריכת הדלק הודות לכמות יחסי ההעברה הגבוהה.

מונית מרצדס C-Class החדשה מצויידת גם בבורר מצבי נהיגה DYNAMIC SELECT עם ארבעה מצבי נהיגה מוגדרים מראש ואפשרות להתאמה אישית, וכן במנופים להעברת ההילוכים בצידי ההגה, לטובת חוויית נהיגה מושלמת ושליטה מרבית. כמו בעיצוב, באבזור ובבטיחות, מונית מרצדס C-Class מציבה רף חדש וגבוה מתמיד של ביצועים ושל חוויית נהיגה.

  • תצרוכת דלק ע"פ נתוני יצרן בבדיקות מעבדה
  • המחיר עשוי להשתנות מעת לעת – לקבלת הצעת מחיר עדכנית פנו לאחת הסוכנויות
  • מעת לעת ייתכנו שינויים במפרט – לקבלת נתונים עדכנים אנא פנה לאחת הסוכנויות
מחיר מחירון מקדמה תשלום חודשי ל-36 חודשים יתרה לסוף תקופה
153,900 ₪ 31,000 ₪ 2,278 ₪ 53,000 ₪
  • * התשלום החודשי הינו בריבית קבועה.
  • * המחירים הנקובים אינם כוללים מע"מ.
  • * המחיר אינו כולל עמלה הקמה.
  • * מותנה בקבלה ובחתימת המסמכים הנדרשים ואישור כלמוביל פתרונות מימון בע"מ (מ.רישיון 54378)
  • * אי עמידה בפירעון הלוואה עלול לגרום חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.
קבלת הצעת מימון למונית מרצדס C Class
מעוניין לקבל הצעה למימון מונית מרצדס C Class שלך? אנו בכלמוביל פתרונות מימון נשמח לספק לך פתרונות מימון בתנאים נוחים


קבלת הצעה