שירות של ליסינג ואחזקה

אם הרכב הוא כלי העבודה שלכם או חלק בלתי נפרד ממנה, הדבר האחרון שאתם צריכים הוא התרוצצויות ודאגות בגללו. קבוצת רכבי ההובלה וההיסעים בכלמוביל מציעה שירותי ליסינג ואחזקת רכב המקיפים את כל היבטי התחזוקה השוטפת, ביקורות הבטיחות, הרישוי ואף ביטוח רכב – כדי שכל מה שיישאר לכם הוא לעבוד. קבוצת כלמוביל, יבואנית הרכב הגדולה בישראל, מייצגת ומעניקה שירות לכל דגמי מרצדס, יונדאי, סמארט ומיצובישי. 

שירותי ליסינג ואחזקת רכב נחלקים לשני סוגים: ליסינג תפעולי (או בעברית: החכרה תפעולית) והסכמי אחזקה. שני סוגי השירות כוללים רכבי הובלה והיסעים מתוצרת מרצדס ופוסו. מרצדס אטגו, מרצדס אקטרוס, מרצדס ויטו ויאנו, מרצדס ספרינטר, אוטובוסים מתוצרת מרצדס, ופוסו קאנטר. על ליסינג מימוני לכלי רכב אלו תוכלו לקרוא בנפרד מידע כאן (קישור רלוונטי).

ליסינג תפעולי
במסלול הליסינג התפעולי הלקוח "שוכר" הלכה למעשה את הרכב לתקופה קבועה מראש, ובדרך כלל לשלוש עד חמש שנים, כאשר הרכב נשאר בבעלות כלמוביל והלקוח מקבל ליסינג ואחזקה בחבילה אחת. התשלום החודשי במסגרת שירות ליסינג נקבע על פי תכולת ההסכם והשירותים הנלווים לו. מרגע זה, הלקוח משלם תשלום חודשי קבוע וידוע מראש, ואינו צריך לדאוג כמעט לדבר: התפעול – לרבות שירותי תחזוקה, טיפולי רכב, ביטוח, תשלום הרישוי, ביקורות שונות ועוד – מכוסים על ידי כלמוביל.

בתום התקופה הלקוח מחזיר את הרכב לחברה ובוחר אם להמשיך לעסקה נוספת, ללא עלויות וטרחה הכרוכות בעסקות מכירה וטרייד אין.

 הסכמי אחזקה
במסלול הסכם אחזקה הלקוח הוא הבעלים של הרכב. למעט התפעול השוטף, אחזקת רכב ושירותים נלווים מסופקים על ידי כלמוביל. תכולת ההסכם נקבעת בהתאם לצרכי הלקוח, וכוללת שירותים כגון טיפולים ותיקונים, ביקורות בטיחות, ועוד. בהתאם למשך ההסכם, תכולתו ומגבלת קילומטראז', נקבע היקף התשלום החודשי. בתום התקופה, הלקוח יכול לבחור אם לבצע עסקת טרייד אין לרכב חדש, למכור את הרכב או להמשיך להחזיק בו ולשאת בעלויות באופן עצמאי.

שקט נפשי וחיסכון בהוצאות
מדוע בעצם לרכוש את שירותי הליסינג והאחזקה של כלמוביל? בדרך כלל כאשר מדובר ברכב עבודה, הלקוח מפסיד הכנסה על כל יום שבו הרכב אינו נמצא בשימוש. לכן, כדי לחסוך זמן ולקבל את השירות המקצועי והבטיחותי ביותר, אנו ממליצים לכם לבדוק את שירותי החברה. קבוצת כלמוביל מפעילה את מרכזי השירות המורשים של מרצדס ופוסו בפריסה ארצית, ומחזיקה גם במלאי הגדול ביותר של רכבי הובלה והיסעים לכל מטרה. 

היתרונות המנצחים בשני סוגי השירות – ובמיוחד בהסכם הליסינג התפעולי – הם השקט הנפשי לצד החיסכון בהוצאות. כיוון שמרבית היבטי התפעול מכוסים על ידי כלמוביל, הלקוח יכול לתכנן את התנהלותו הכלכלית ביעילות רבה יותר וזאת ללא הוצאות גדולות ופתאומיות, ללא טרחה וסידורים, ללא דאגה על מחיר הרכב בשוק לאחר תום השימוש בו וללא אובדן ימי עבודה בין מכירה לרכישת כלי רכב חדש. בשורה התחתונה, הטיפול במרכז שירות מורשה של היבואן הוא הבטוח והמשתלם ביותר לטווח ארוך.