ליסינג תפעולי

מגוון מסלולי ליסינג תפעולי לרכבי הובלה והיסעים מבית כלמוביל

חבילת שירותי Colmobil Pro המתקדמת כוללת גם את האפשרות לעסקאות ליסינג תפעולי: שלמו תשלומים חודשיים קבועים ונוחים, ותהנו מרכבי הובלה או היסעים חדשים, כולל שירות ואחזקה מלאים! 

כלמוביל הובלה והיסעים מציעה עסקאות ליסינג תפעולי למשאיות, מסחריות, ולרכבי היסעים מבית היבואן עם מסגרת אשראי חוץ בנקאית. עסקאות אלו יאפשרו לכם להתמקד בליבת העסק, ובאותה העת ליהנות מרכב הובלה והיסעים מתקדם, מתשלום חודשי קבוע ומשקט נפשי במהלך ובסוף תקופת העסקה.
לליסינג התפעולי מבית כלמוביל מגוון יתרונות ובהם האפשרות להתאים את העסקה לצרכים המשתנים שלך, כולל האבזור שברכב (למשל פתרונות קירור מגוונים, רכבי היסעים ברמות דיגום שונות ועוד), ושקט תפעולי לאורך כל התקופה הודות למערך השירות המקצועי של כלמוביל. 

הליסינג התפעולי של כלמוביל מסייע להפחתת אי הוודאות, מאפשר תכנון מראש של מסגרת התקציב העתידית ולהקטנת הסבירות להוצאות בלתי צפויות העלולות לנבוע מאחזקת רכב העבודה. בעסקת ליסינג תפעולי למשאיות או לרכבי היסעים, הלקוח אינו מושפע ממשתנים כמו ירידת ערך בעת המכירה, שינויים בתעריפי הביטוח או הרישוי או בלאי בלתי צפוי, שכן התפעול השוטף והמכירה בסוף התקופה הינם באחריות כלמוביל.  

עסקת ליסינג תפעולי למשאיות או לרכבי היסעים היא למעשה עסקת שכירות לטווח ארוך – לתקופה של עד 60 חודשים לרוב – והיא כוללת את מרכיבי ההשכרה והאחזקה של רכבי העבודה והאבזור שלהם. התשלום הקבוע מתבצע בכל חודש כנגד חשבונית וכך הלקוח יכול להכיר בהוצאה ואף להזדכות על המע"מ בעסקה מדי חודש בחודשו. במילים אחרות, תמורת תשלום חודשי צמוד מדד, תוכלו לזכות ברכבי עבודה מתקדמים המותאמים לצורכי העסק שלכם, בתפעול ובאחזקה, ולחסוך את "כאבי הראש" הקשורים לאחזקת הרכב, לביטוחו ולמכירתו בסוף התקופה. 

אתם מוזמנים ליצור קשר עם נציג מכירות או להשאיר פרטים, ולגלות עוד על מגוון היתרונות של ליסינג תפעולי מבית כלמוביל הובלה והיסעים.

לאן ממשיכים מכאן?
נשמח לעמוד לרשותכם, בכל שאלה או בקשה.

ידוע לי שהפרטים שמסרתי לעיל ייכללו במאגרי המידע של קבוצת כלמוביל בהתאם למדיניות הפרטיות

מאשר/ת קבלת פניות שיווקיות, מידע על מבצעים והטבות לרבות בדוא״ל /sms /ווטסאפ מקבוצת כלמוביל.

הפרטים מולאו בהצלחה
תודה שפנית אלינו, נחזור אליך בהקדם האפשרי