ליסינג תפעולי של כלמוביל פתרונות מימון

ליסינג תפעולי לרכבי עבודה של כלמוביל: תועלות כלכליות ושקט נפשי

לצד המגוון הרחב של עסקאות מימון וליסינג מימוני, כלמוביל פתרונות מימון מציעה גם שירותי ליסינג תפעולי לרכבי הובלה והיסעים מתוצרת מרצדס ופוסו-קאנטר: מרצדס ספרינטר, מרצדס אטגו ומשאיות פוסו קאנטר. עסקת ליסינג תפעולי כוללת כמקשה אחת לא רק את רכב העבודה, אלא גם את האבזור וכל מרכיבי התפעול והאחזקה הנדרשים לאורך תקופת העסקה, וזאת בשונה מעסקאות ליסינג מימוני. במילים אחרות, תמורת תשלום חודשי קבוע מדד, הלקוח מקבל רכב עבודה המותאם לו באופן אישי וכן את כל התפעול והאחזקה, ונחסכים ממנו "כאבי הראש" הקשורים לאחזקת רכב עבודה, ביטוחו ומכירתו.

עסקת ליסינג תפעולי היא למעשה עסקת שכירות לטווח ארוך – לתקופה של עד 60 חודשים – והיא כוללת את מרכיבי ההשכרה והאחזקה של רכב העבודה. התשלום מתבצע בכל חודש כנגד חשבונית וכך הלקוח מזדכה על המע"מ בעסקה מדי חודש בחודשו.

לעסקת ליסינג תפעולי של כלמוביל פתרונות מימון יש שורה ארוכה של יתרונות:

 • מקצוענות והתאמה אישית

  אנשי המכירות של כלמוביל וכלמוביל פתרונות מימון הם מקצוענים בתחומם ועוזרים לכל לקוח להתאים את סוג הרכב לצרכיו.

 • הפחתת אי וודאות

  בעסקת ליסינג תפעולי ניתן לתכנן מראש את מסגרת התקציב העתידית מבלי להתחשב בהוצאות בלתי צפויות העלולות לנבוע מאחזקת רכב העבודה הכלולה במסגרת עסקת הליסינג.

 • כתובת מקצועית

  בעסקת לסינג תפעולי עם כלמוביל פתרונות מימון הלקוחות נהנים מגישה למוקד שירות מקצועי זמין שיכול לעזור להם בכל שאלה הקשורה לתפעול רכב העבודה שלהם.

 • שקט תפעולי

  בעסקת ליסינג תפעולי הלקוחות נהנים משקט נפשי בכל תקופת העסקה כאשר כל תפעול המשאית נעשה על ידי כלמוביל.

 • התמקדות בליבה

  פתרונות ליסינג תפעולי משחררים את הלקוחות מעיסוק ברכבי העבודה ומאפשרת להם להתמקד בליבה של העסק שלהם.

 • הפחתת סיכונים

  במהלך תקופת הבעלות על רכב עבודה קיימים גורמים העשויים להשפיע על העלויות הקשורות בבעלות: ירידת ערך בעת המכירה, שינויים בתעריפי הביטוח או הרישוי, בלאי לא צפוי וכיוב'. בעסקת ליסינג תפעולי עם כלמוביל פתרונות מימון הסיכונים הללו מתבטלים.

 • מיקוד חשבונאי

  בעסקת ליסינג תפעולי, שלא כמו בעסקת רכישה של רכב עבודה, נכסי החברה וכפועל יוצא האובליגו הבנקאי שלה אינם כוללים את עלות הרכב ואינם מנפחים את המאזן. לכן, היחסים הפיננסיים של החברה השוכרת בעסקת ליסינג תפעולי משופרים לעומת חברה שרוכשת את הרכב.

 • שקט בסוף תקופה

  בסוף תקופת העסקה ניתן להחזיר את הרכב לכלמוביל, ומהלקוח נחסכים הטרדה והעלויות הקשורים במכירת רכב משומש.

 • הגדלת מסגרת האשראי

  בעסקת ליסינג תפעולי עם כלמוביל פתרונות מימון, עלויות הרכישה, האבזור והדיגום, האחזקה, הרישוי והביטוח, כלולים בעסקה ואינם מעמיסים על מסגרת האשראי הבנקאית של הלקוח.

עסקת ליסינג תפעולי נועדה לאפשר ללקוחות להשתמש ברכבי העבודה המתאימים להם ביותר, ובאותה העת להתמקד בליבת העסקים שלהם, להשאיר את הטיפול והאחזקה ברכבי העבודה למקצוענים, וליהנות משקט נפשי ומירב הנוחות במחיר אופטימלי ובתשלום חודשי קבוע תוך שימוש במסגרת אשראי חוץ בנקאית. ליסינג תפעולי הוא הדרך הנוחה והמשתלמת ביותר להתקדם לרכב הובלה או היסעים מתוצרת מרצדס או פוסו-קאנטר, וליהנות משקט נפשי לאורך כל תקופת העסקה. עסקת ליסינג תפעולי לא רק חוסכת כסף, אלא גם מציעה כחלק מהחבילה מקסימום נוחות, ומאפשרת ללקוח ליהנות מרכב עבודה מאובזר ומותאם לצרכי העסק, ובמחיר אופטימלי.

צור קשר לקבלת הצעת ליסינג תיפעולי