מרצדס Star Online

שירות כלמוביל רכבי הובלה והיסעים גאה להציג את שירות הפרימיום המהפכני Mercedes Star Online. לקוחות מרצדס שרכשו את רכבם מבית כלמוביל היסעים נהנים משירותי Mercedes Star Online והכל בלחיצת כפתור – כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ על כפתור לוגו מרצדס, ועולם שלם של שירות נפתח בפניכם.

Mercedes Star Online מספק מגוון שירותים בזמינות 24/7: שירות הכוונה אנושי, דיווחי תנועה, שירותי חילוץ, גרר, אספקת דלק וניידות שירות. במקרה של תאונה נלווה את האירוע תוך שליחת נציג למקום עד לפינוי הרכב ונדאג למונית שתיקח את הלקוח ליעדו. במסגרת השירות ניתן לקבל מתן מידע כללי על על הרכב ומערכותיו, מידע על מקומות בילוי, אירועי ספורט ואטרקציות, איתור והכוונה לתחנות דלק, כספומטים ועוד. מאחר ושירותי המידע הינם מבוססי אינטרנט, ניתן לעזור ולספק אינפורמציה על שורה ארוכה מאד של נושאים ובהתאם לצורכיך באותו הרגע.

מתוך ההבנה כי לקוחות כלמוביל שרכשו דגמי הובלה והיסעים מבלים זמן רב כל יום בכבישים – בין השאר גם במקומות ובשעות לא שגרתיים, לפעמים עם מטען ולפעמים עם נוסעים רבים – אנו מציעים לכם גם שירותי חילוץ 24/7 בפריסה ארצית. כחלק משירות Mercedes Star Online, אנו מציעים שירותי דרך בכל מקרה של תקלה או כל צורך אחר כמו אספקת דלק ואפילו החלפת גלגל (החלפת גלגל לרכב עד 4 טון). 

שירות Mercedes Star Online המהפכני הנותן מענה 24/7 מביא לידי ביטוי את המחוייבות של כלמוביל ללקוחות רכבי ההובלה וההיסעים ולמתן שירות ברמה הגבוהה ביותר תוך שימוש באמצעים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר ובהתאמה לצרכים המיוחדים. Mercedes Star Online בשבילך בכל מקום 24/7.