פתרונות מימון - סוגי המסלולים שלנו:

לכלמוביל פתרונות מימון שפע של מסלולי מימון לרכב, מתוכם תוכלו לבחור את המסלול הטוב ביותר עבורכם לקניית רכב חדש או לחכירה של רכבי ההובלה וההיסעים המובילים מתוצרת מרצדס או פוסו-קאנטר. אנשי המכירות של כלמוביל פתרונות מימון יעמדו לרשותכם ויתאימו לכם באופן אישי את מסלול הרכישה או החכירה שמתאים לכם ביותר מבין מגוון המסלולים הקיימים:

 • הלוואה רגילה

  כלמוביל פתרונות מימון מציעה הלוואות לתקופות של בין 12-60 חודשים עם אפשרות בחירה בין ריבית קבועה לא צמודה, צמודת מדד או צמודת פריים. ההלוואה ניתנת עד לגובה של 85% מערך הרכב, והמשאית, המסחרית או האוטובוס נרשמים על שם הלקוח עם שעבוד בלבד לחברת כלמוביל פתרונות מימון.

 • ליסינג מימוני

  עסקאות ליסינג מימוני ניתנות בדרך כלל לתקופה של 48-60 חודשים, וניתן לקבל עסקת ליסינג מימוני בכל סוגי ההצמדה – קבוע לא צמוד, צמוד למדד או צמוד לריבית הפריים. בניגוד לעסקאות ליסינג מימוני במרבית חברות הליסינג בהן הרכב נרשם על שם חברת הליסינג, בליסינג מימוני של כלמוביל פתרונות מימון, הרכב נרשם על שם הלקוח עם שעבוד בלבד. בעסקת ליסינג מימוני, הלקוח משלם מקדמה ולאחר מכן תשלום שכירות מימונית חודשי. בתום תקופת העסקה, הלקוח יכול לממש אופציית רכישה של הרכב תמורת 1% בלבד מערכו.

 • מסלול דרייב

  מסלול דרייב הוא מסלול מימון רכב חדשני המאפשר רכישה רכב מסחרי, משאית או אוטובוס חדש בכל שלוש שנים תוך תשלום של סכום חודשי קבוע כנגד חשבונית שכירות מימונית. בשלב הראשון משולמת מקדמה של 20%-50% משווי הרכב. לאחר מכן במשך 36 חודשים נגבה תשלום חודשי קבוע, ולאחר מכן בסוף התקופה משולמת היתרה בגובה 15-35% ממחיר הרכב. הרכב הנוכחי משמש לסגירה לסוף תקופה, וגם כמקדמה לרכב החדש. כך, ניתן בכל סוף תקופה להחליף את הרכב באחד חדש ללא הוצאות גדולות ולא צפויות. במידה והלקוח אינו מעוניין להתקדם לרכב חדש בסוף התקופה ניתן לשלם או לפרוס את תשלום היתרה על פני 12-36 חודשים. בסופו של יום, עסקה כזו משמעה תשלום של מקדמה רק פעם בחיים, ומאז והלאה הלקוח משלם למעשה רק את שווי הפחת, או במילים אחרות רק על השימוש ברכב.

 • מונית

  מסלול מימון שנבנה עבור נהגי המוניות בישראל לאחר מחקר מעמיק שבדק את אופים וצורכיהם. מימון מותאם במיוחד לרוכשי מוניות, ומאפשר להם להתקדם למונית מרצדס בדרך משתלמת ובהתאם ליכולות הכלכליות שלהם. במסלול זה הלקוח מקבל יותר עבור כספו – יותר איכות, טכנולוגיה ובטיחות של מרצדס, ובאותה העת משלם פחות עבור מונית מרצדס אותה הוא רצה לרכוש. העסקה בנויה מתשלום מקדמה בגובה 15%-50% ממחיר המונית ו/או שימוש במונית הישנה כמקדמה, תשלום חודשי קבוע לא צמוד במשך 36 חודשים, ובסוף תקופת העסקה יתרה של עד 35% ממחיר המונית. במסלול מימון זה מותאם הלקוח יכול לרכוש מונית מרצדס עם מקדמה נמוכה יחסית והחזר חודשי קבוע מבלי להשתמש במסגרת האשראי הבנקאית שלו.

המימון מוצע ע"י כלמוביל פתרונות מימון בע"מ (מ. רישיון 54378) וכפוף לאישורה ותנאיה.
אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרום חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

לקבלת הצעת מימון