ת.ז. משאית – מרצדס ארוקס החדשה

דצמבר 2014
 • מתוך מגזין Colmobil Pro מגזין הלקוחות של כלמוביל הובלה והיסעים, מהדורת ספטמבר 2014

   מרצדס ארוקס החדשה במשקל של עד 61 טון כולל מהווה את הפתרון המושלם לצרכי ההובלה בענפי הבנייה והתשתיות. הארוקס החדשה תוכננה מהמסד על מנת לעמוד בדרישות המחמירות ובאתגרים המורכבים של הובלה עבור ענפי הבנייה והתשתיות – בכביש או בשטח – ועם מנועי יורו 6 חדשים בהספקים שבין 238-625 כוחות סוס, היא מובילה את ענפים אלו לעידן חדש.

  מגוון תצורות ושימושים
  מרצדס ארוקס החדשה מוצעת במגוון רחב של תצורות ושימושים: בין שניים לחמישה סרנים, עם שבעה תאי נהג ובסך הכל 14 שילובים שונים. בין אם אתם זקוקים למשאית רכינה, משאבה, מערבל בטון או ראש גורר ליישומי שטח – למרצדס ארוקס יש את הפתרון המושלם.

  מערכת היגוי חדשנית
  באתר הבנייה או המחצבה יש חשיבות רבה לדיוק בנהיגה. זוהי בדיוק הסיבה שמרצדס ארוקס החדשה מצוידת במערכת היגוי אלקטרו-הידראולית Servotwin חדשנית – לראשונה במשאית עם ארבעה סרנים – לנהיגה מדוייקת ולמקסימום משוב מההגה. 

  תיבת הילוכים אוטומטית כסטנדרט
  לראשונה במשאית ייעודית לענפי הבנייה והתשתיות, מרצדס ארוקס מצוידת כסטנדרט בתיבת הילוכים אוטומטית Mercedes Powershift 3 עם 8/12/16 יחסי העברה. התיבה מצוידת גם במצב "זחילה" עם תפעול באמצעות דוושת הבלם בלבד לתמרון במצבי נהיגה קשים. 

  עבירות ועמידות
  מרצדס ארוקס היא משאית קשוחה בעלת חוסן מבני, אמינות ועמידות יוצאות דופן. הארוקס החדשה תוכננה במיוחד כדי להוביל מטענים כבדים במקומות קשי עבירות, וניתן לבחור בה מבין שלוש מערכות הנעה לכל הגלגלים. ההנעה לכל הגלגלים יחד עם נעילות דיפרנציאל (מרכזית ולסרנים מהוגים), ומרווח גחון של עד 1,165 מ"מ מקנים לארוקס עבירות מיטבית בשטח.

 • ת.ז. משאית – מרצדס ארוקס החדשה
כתבות נוספות
עידן הגז כתב:רוני נאק
פרימיום ואן כתב: גלעד ארצי | תצלומים: מרצדס-בנץ
להתמקד בעיקר כתב: ד"ר חנן גולן
מעל ומעבר כתב: חנן גולן | תצלומים: MAIENGA 2013 תודה מיוחדת לדיימלר,Thomas Konzelmann
העתיד כבר כאן – משאית העתיד של מרצדס כתב: חנן גולן | תצלומים: מרצדס-בנץ
ישראל מעפילה ליורו כתב: שי רוזנפלד | תצלומים: מרצדס-בנץ
קטנה-גדולה כתב: חנן גולן | תצלומים: מרצדס-בנץ