קטנה-גדולה

יוני 2014
 • (מתוך מגזין Colmobil Pro של כלמוביל הובלה והיסעים, מהדורת מרץ 2014)
  פוסו-קאנטר 6S החדשה: המשאית הקלה המשתלמת ביותר, עם מגוון יתרונות תחרותיים. משאית קלה עם יכולת העמסה גבוהה, שלדה רב-שימושית ומנוע חזק ויעיל.

  רב שימושיתמשאית פוסו-קאנטר 6S החדשה מגיעה עם מבחר של מרחקי סרנים ואורך ארגז. השלדה הרב-תכליתית כוללת מערך קדחים שמאפשר התקנה קלה של אביזרים כך שאת פוסו-קאנטר 6S תוכל להתאים למגוון רחב מאד של סוגי עבודות. ניתן להתקין על הפוסו-קאנטר 6S ארגזים מסוגים שונים, גרר או מנוף. כאופציה ניתן להתקין גם מערכת חשמל 24V להפעלת משאבה הידראולית או קומפרסור, ומיכל דלק נוסף בנפח 70 ליטרים לנסיעות ארוכות במיוחד.

  קלה לתמרוןלפוסו-קאנטר 6S החדשה יכולת תמרון מעולה, גם במקומות צפופים או ברחובות צרים. תא נהג ברוחב 1,695 מ"מ בלבד, ורדיוס סיבוב מינימלי של 10.2 מטרים בלבד ממדרכה למדרכה הודות לזווית מוגדלת וגלגל הגה נוח לסיבוב, מקנים נוחות מרבית בעבודה עירונית.

  משתלמת במיוחדפוסו-קאנטר 6S החדשה מתאפיינת בתמורה גבוהה ויכולת העמסה ללא תחרות. עם אחריות מלאה לשנתיים/100,000ק"מ ומרווחי טיפולים ארוכים במיוחד כל 40,000 ק"מ, פוסו-קאנטר 6S היא הפתרון המושלם והמשתלם לעסק שלך.

  חדשנית טכנולוגיתפוסו-קאנטר 6S החדשה מצוידת במנוע טורבו-דיזל 150 כ"ס חזק ויעיל עם הזרקת דיזל ישירה ומגדש טורבו VGT מתקדם. תיבת ההילוכים המהפכנית DUONIC® הרובוטית כפולת המצמדים עם 6 הילוכים מבטיחה תפעול חלק ונינוח.

  מאובזרתתא הנהג של פוסו-קאנטר 6S מעוצב ארגונומית לנוחות מקסימלית של הנהג ושני הנוסעים, ומצוייד בין השאר במושבים איכותיים, מערכת בקרת אקלים, משענות יד, צג רב-תפקודי ותאי אחסון נוחים לשימוש.
  כללי

 • קטנה-גדולה
כתבות נוספות