פתרונות מימון – סוגי המסלולים שלנו

לכלמוביל פתרונות מימון מבחר מסלולי מימון לרכב, מתוכם תוכלו לבחור את המסלול הטוב ביותר עבורכם לקניית רכב חדש של רכבי ההובלה וההיסעים המובילים מבית כלמוביל. נציגי כלמוביל פתרונות מימון יעמדו לרשותכם ויתאימו לכם את מסלול הרכישה שמתאים לכם ביותר מבין מגוון המסלולים הקיימים.

הלוואה רגילה
כלמוביל פתרונות מימון מציעה הלוואות לתקופות של בין 12-60 חודשים עם אפשרות בחירת מסלול ההצמדה. ההלוואה ניתנת עד 85% מערך הרכב אשר יירשם על שם הלקוח עם שעבוד בלבד לטובת חברת כלמוביל פתרונות מימון.

מסלול גמיש
ניתן לתקופה של 36-60 חודשים עם אפשרות למסלול שכולל תשלום יתרה בסוף התקופה (בלון) או למסלול ללא תשלום בסוף התקופה. הרכב נרשם על שם הלקוח עם שעבוד בלבד לטובת כלמוביל פתרונות מימון. בעסקת זו הלקוח משלם מקדמה, תשלום חודשי נוח ואת היתרה בסוף התקופה.

מימון אבזור 
כלמוביל פתרונות מימון מאפשרת בנוסף למימון הרכב מימון אבזור נלווה לו כגון: ארגז, מנוף, ערבל ועוד.

מסלול למונית
העסקה בנויה מתשלום מקדמה בגובה 15%-50% ממחיר המונית ו/או שימוש במונית הישנה כמקדמה, תשלום חודשי קבוע במשך 36 חודשים, ובסוף תקופת העסקה יתרה לתשלום של עד 35% ממחיר המונית.
במסלול מימון זה, הלקוח יכול לרכוש מונית מרצדס עם מקדמה נמוכה יחסית, והחזר חודשי קבוע והשלמת היתרה בסוף התקופה, מבלי להשתמש במסגרת האשראי הבנקאית שלו.

 

המימון מוצע ע"י כלמוביל פתרונות מימון לרכב בע"מ (מס' רישיון 54683) וכפוף לאישורה ותנאיה. אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל