מגוון מסלולי רכישה וליסינג אטרקטיביים

כחלק מחבילת השירותים Colmobil Pro, חברת כלמוביל, יבואנית הרכב הגדולה בארץ, מציעה ללקוחות רכבי הובלה והיסעים מגוון רחב של פתרונות מימון שיאפשרו לכם להתקדם לרכבי עבודה חדשים בהתאמה אישית. כלמוביל פתרונות מימון פיתחה מסלולי רכישה וליסינג אטרקטיביים באמצעותם תוכלו לקבל מבית היבואן מימון למשאית, מימון למונית, אוטובוס או לרכבי עבודה נוספים.

לכלמוביל פתרונות מימון מספר יתרונות בולטים שהופכים את התהליך לפשוט, לנוח למהיר ולמשתלם במיוחד. עסקת המימון נעשית ישירות מול החברה וללא עלויות תיווך, כל התהליך מתבצע תחת קורת גג אחת, והיועצים המקצועיים שלנו מתאימים לכל לקוח מסלול אישי בהתאם לדרישות ולמאפייני העסק שלו.
כפ”מ מאפשרת פתיחה פשוטה ומהירה של קו אשראי חוץ בנקאי, שירחיב עבורכם את אפשרויות הרכישה ויאפשר לעסק שלכם להתקדם לרכב עבודה מודרני, יעיל ובטוח. מסלולי המימון המוצעים הם הלוואה רגילה לתקופה של 60-12 חודשים, הלוואה במסלול גמיש עם תשלום יתרה בסוף תקופה (בלון), מימון לאבזור כמו ארגז או מנוף, ומסלול הלוואה מיוחד למונית עם מקדמה בגובה של עד 15% בלבד.

בכל מסלול מימון שתבחרו, תיהנו מראש שקט הודות לכך שכלמוביל היא יבואנית הרכב הגדולה בישראל, חברה מבוססת בעלת גב כלכלי איתן שאפשר לסמוך עליו. בין אם אתם זקוקים לרכב הובלה או לרכב היסעים חדש, פתרונות המימון של כלמוביל יעזרו לכם להגיע אליו בקלות ולקחת את העסק שלכם קדימה.

 

המימון מוצע ע"י כלמוביל פתרונות מימון לרכב בע"מ (מס' רישיון 54683) וכפוף לאישורה ותנאיה. אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל