מגזין כלמוביל

לצמצם את אי הוודאות עם חבילת Colmobil Pro 4

כלמוביל משיקה חבילת שירות ואחזקה ייחודית שתתן לכם שקט נפשי לתקופה של עד 4 שנים!

התקופה האחרונה היא תקופה סוערת, רווייה בתהפוכות ורמה גבוהה של אי-וודאות. בכלמוביל הובלה והיסעים זיהו את הצורך של בעלי העסקים לגדר את רמות הסיכון שלהם ופיתחו חבילת שירותים חדשנית שמקנה לרוכשי רכבי הובלה והיסעים שקט נפשי לתקופה ארוכה של עד 4 שנים – הנה כל הפרטים והיתרונות של חבילת Colmobil Pro 4.

גב חזק – הלקוח במרכז

קבוצת כלמוביל היא יבואנית הרכב הגדולה בישראל והיא היבואנית הרשמית של רכבי יונדאי, מיצובישי, מרצדס ורכבי ההובלה וההיסעים מתוצרת מרצדס, יונדאי קינג-לונג ופוסו. כיבואנית הרכב המובילה בארץ, לכלמוביל חזון ברור במסגרתו היא מתחייבת "לפתח ולספק עבור הלקוחות את הפתרונות, המוצרים והשירותים המתאימים ביותר בענף התחבורה". כלמוביל שמה לה למטרה להיות לא רק המובילה אלא גם אמת המידה בענף התחבורה, ולהוות עבור לקוחותיה בית אמיתי שנותן להם גב, מפיח בהם ביטחון ומייצר עבורם פתרונות. כחלק מתפיסה כוללת זו, פותחה במיוחד עבור לקוחות כלמוביל הובלה והיסעים חבילת שירותי Colmobil Pro 4 אותה ניתן לרכוש בעת הזמנת רכב חדש.

ענפי ההובלה וההיסעים הם ענפים תובעניים והתחרות בהם קשה. ההיכרות האישית של כלמוביל הובלה והיסעים עם לקוחותיה והצרכים שלהם הביאו לפני כשנתיים להשקת Colmobil Pro – מעטפת שירות בלעדית ומתקדמת הכוללת את כל מה שהלקוח צריך כדי להתקדם לרכבי ההובלה וההיסעים הטובים ביותר עם התאמה לצרכים ולנסיבות של כל עסק ועסק.

Colmobil Pro כוללת מגוון רחב של שירותים: אחריות מורחבת, פתרונות מימון חוץ בנקאי מבית כלמוביל שירותי מימון עם גמישות מירבית, ליסינג תפעולי מבית היבואן הכולל גם עסקאות לרכבים מאובזרים, הסכמי אחזקה ושירות, זרוע טרייד-אין ויד שניה Used Trucks & Vans, מרכזי שירות בפריסה ארצית 24/7, מערכת תקשורת, בידור ומידע MB Connected מתקדמת, מערכת Traffilog ועוד ועוד. עתה, מוצעת ללקוחות גם חבילת Colmobil Pro 4 החדשנית שנותנת ביטחון ושקט תפעולי לתקופה של עד 4 שנים.

גידור סיכונים ושקט תפעולי

חבילת Colmobil Pro 4 החדשנית נועדה לעזור ללקוחות לגדר את הסיכונים ואת אי הוודאות בתוכם הם פועלים. בעזרתה, תוכלו להעריך כמה תוציאו במהלך תקופת החבילה על אחזקת הרכב ולמזער את הסיכונים. חבילה זו המצטרפת למגוון השירותים של Colmobil Pro, מציעה ראש שקט לתקופה של עד 4 שנים עם שורת הטבות ושירותים במחיר קבוע לפי סגמנט. בעת רכישת רכב הובלה והיסעים חדש מכלמוביל, ניתן לרכוש גם את חבילת Colmobil Pro 4 שמבטיחה שהשירות, הטיפול והאחזקה של כלי הרכב ייעשו באופן הטוב ביותר בעלות קבועה מראש, והלקוח ייזכה בשקט תפעולי לאורך כל תקופת החבילה.

בהרכבת החבילה הושקעה מחשבה רבה ובירור של צורכי הלקוחות מתוך דיאלוג עימם. התוצאה היא חבילה כוללת שמספקת ביטחון, מקיפה את כל ההיבטים הנדרשים ואוצרת בתוכה את כל האלמנטים להם נדרש רכב עבודה.

אלמנט האחזקה בחבילה מקיף וכולל מעבר לטיפולים התקופתיים גם החלפת בלמים בהתאם להנחיות היצרן בתקופת החבילה, החלפת שמנים בהתאם לתדירות המומלצת על ידי היצרן ולסוג השמן המומלץ ספציפית לכל דגם ודגם ואפילו החלפת מצבר בהתאם לצורך ולדגם במהלך תקופת החבילה. כל זאת כדי שתוכלו לנסוע בראש שקט.

אבל זה לא הכול – חבילת Colmobil Pro 4 כוללת גם שירותי גרירה וחילוץ כך שגם אם תתרחש תקלה הרכב יחולץ, יגרר למרכז שירות מורשה ויחזור לעבודה מהר ככל הניתן, הכנה לטסט ובדיקה מראש של המכלולים הנבדקים במהלך הרישוי השנתי על מנת שהתהליך יעבור באופן המהיר והקל ביותר, ואפילו החלפה של נורות, מגבים ונוזל שמשות – הכול כדי שתוכלו לנסוע בראש שקט.

עסקת חבילה משתלמת

רכב הובלה או היסעים הוא אמצעי ייצור, כלי עבודה שצריך לעבוד ללא תקלות וללא הפסקה כדי לייצר הכנסה. כדי שזה אכן יקרה, הרכב צריך לזכות לכל הטיפולים התקופתיים בהתאם להנחיות היצרן, לאחזקה שוטפת מקצועית ברמה גבוהה ולחלפים איכותיים. חבילת Colmobil Pro 4 דואגת לכל אלו והיא היחידה שמבטיחה ביטחון ושקט תפעולי לתקופה של עד 4 שנים, גידור סיכונים באמצעות ידיעה מראש של עלויות האחזקה, וצמצום מקסימלי של אי הוודאות.

לאן ממשיכים מכאן?
נשמח לעמוד לרשותכם, בכל שאלה או בקשה.

ידוע לי שהפרטים שמסרתי לעיל ייכללו במאגרי המידע של קבוצת כלמוביל בהתאם למדיניות הפרטיות

מאשר/ת קבלת פניות שיווקיות, מידע על מבצעים והטבות לרבות בדוא״ל /sms /ווטסאפ מקבוצת כלמוביל.

הפרטים מולאו בהצלחה
תודה שפנית אלינו, נחזור אליך בהקדם האפשרי