מגזין כלמוביל

משאיות מרצדס: לעבוד עם הטובים ביותר

אם אתם פועלים בתחומי ההפצה, ההובלה או התשתיות ורוצים את המשאיות הטובות ביותר שיש, קראו עוד על משאיות מרצדס

יש משאיות, ויש משאיות מרצדס. המטרה של מרצדס כיצרנית רכב היא להיות הטובה ביותר, כפי שהוא מתבטא במוטו של המותג: The Best or Nothing. בדיוק כפי שרכבי הנוסעים של מרצדס הם הטובים בעולם, כך גם רכבי העבודה של יצרנית רכבי העבודה הגדולה בעולם.

125 שנות ניסיון

המורשת של משאיות מרצדס החלה כבר בשנת 1896, השנה בה הציג גוטליב דיימלר את המשאית הראשונה בעלת כושר העמסה של 1.5 טון ומנוע 2 צילינדרים עם ארבעה כוחות סוס. מאז, ההיסטוריה המפוארת של משאיות מרצדס כוללת אינספור חידושים טכנולוגיים ודגמים מצליחים שהובילו את ענף הרכב הכבד לרמות היעילות, התחכום והבטיחות שאנו רגילים אליהן כיום.

 

 

המעבר למנועי דיזל, שילוב מערכות בטיחות, השינוי ממשאיות "אף ארוך" למשאיות Cab-Over, הכנסת מגדשי טורבו ותיבות רובוטיות, שכלול הקבינה והוספת מערכות סיוע לנהג – בכל אלו מרצדס הובילה והדגמים מתוצרתה כללו מאז ומעולם את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר ואת הנדסת האנוש הטובה ביותר.

כיום, דיימלר היא יצרנית רכבי העבודה הגדולה בעולם, והיצע משאיות מרצדס כולל משאיות קלות, משאיות בינוניות ומשאיות כבדות עם התאמה מושלמת לכל יישום. בין אם מדובר על משאית קלה להפצה עירונית, משאית הובלה בינונית או משאית כבדה להובלה לטווח ארוך או לענפי הבנייה והתשתיות, מרצדס מציעה את הטוב ביותר שיש.

פתרון מושלם לכל יישום

המאפיינים המרכזיים של משאיות מרצדס הם יעילות תפעולית גבוהה, הטכנולוגיה המתקדמת ביותר ו-וורסטיליות ברמה הגבוהה ביותר. כל אחת מהמשאיות של מרצדס מבוססת על המכלולים האיכותיים ביותר ובאותה העת מאפשרת תוספות ושינויים כך שיתאימו לכל יישום ספציפי ולכל דרישה מצד הלקוח. בכל אחת מהמשאיות, אטגו, ארוקס או אקטרוס, ניתן לבחור בקונפיגורציית סרנים, בתא נהג, בהספק מנוע, בשילוב מנוע/גיר ולמעשה כמעט בכל רכיב ורכיב בנפרד, על מנת שהמשאית תתאים במדוייק ליישום אותו היא אמורה למלא.

מרצדס אטגו למשל מוצעת בטווחי משקל שבין 10-15 טון, עם מגוון של עד 6 אורכי שלדה ו-4 קבינות מתוכן ניתן לבחור. אל אלו אפשר להוסיף סרנים מחוזקים, מתלי אוויר, מערכות בטיחות או התקני גרירה ולהרכיב מגוון רחב של סוגי ארגזים. כך, אפשר להשתמש באטגו למגוון עצום של יישומים: משימות הפצה עם ארגז רגיל, ווילון או מקורר/מצונן, כמובילית, רמסע, מיכלית או ביובית, עם סל גזם או עם מנוף. מרצדס אטגו מציעה מכלולים איכותיים ומוכחים, רמת וורסטיליות גבוהה, יעילות תפעולית מעולה ומרווחי טיפולים ארוכים.

מרצדס ארוקס היא המשאית הייעודית של מרצדס לענפי הבנייה והתשתיות. זוהי משאית חסונה ועמידה במיוחד עם שלדה מחוזקת והתאמה לעבודת שטח מאומצת. הארוקס בנויה למשימות תובעניות והיא מוצעת עם מגוון מנועים בהספק של עד 578 כוחות סוס וכושר העמסה גבוה. גם במקרה זה, ניתן לבחור באחד מתוך שישה תאי נהג מאובזרים, להתקין מגוון ארגזים או מנוף, ולהשתמש בארוקס הקשוחה כמשאית רמסע או רכינה, כמערבל בטון או כראש גורר להובלת ציוד כבד.

 

 

ספינת הדגל של מרצדס היא האקטרוס – המשאית הכבדה המתקדמת בעולם. משאית זו מציעה את סביבת הנהג המתקדמת ביותר ואת מערכות הבטיחות והסיוע לנהג המתקדמות ביותר שיש כיום. היא מציעה מכלולים מוכחים, מבחר רחב של תאי נהג, מנועים וסידורי סרנים, ולצד יעילות תפעולית, אמינות ועמידות, היא גם וורסטילית להפליא. האקטרוס היא משאית כבדה במשקל של 18 טון ומעלה, ומיועדת למשימות הפצה והובלה או לשימוש כראש גורר. סביבת הנהג המתקדמת שלה, עם ה-Digital Cockpit הראשון בעולם (לוח מחוונים דיגיטלי מלא) בתחום המשאיות, יחד עם מערכות הבטיחות והסיוע המתקדמות יוצרים חוויית נהיגה מתקדמת שלא תפגשו באף משאית אחרת.

הטוב ביותר שיש

משאיות מרצדס מציעות את הטוב ביותר שיש בתחום רכבי העבודה. המכלולים המוכחים, האיכות הגבוהה והטכנולוגיה המתקדמת שלהן מצטרפים לאמינות וליעילות תפעולית גבוהה והופכות אותן לבחירה הטבעית עבור מי שרוצה את המשאיות הטובות ביותר.

היצע המשאיות, החל באטגו, דרך הארוקס וכלה באקטרוס, מאפשר התאמה לכל יישום אפשרי הודות לוורסטיליות הגבוהה של משאיות אלו. לסיכום, אם אתם מחפשים משאית ורוצים לעבוד עם הטוב ביותר – הגעתם למקום הנכון! בכלמוביל הובלה והיסעים תמצאו מגוון רחב של משאיות מרצדס למכירה בתנאים אטרקטיביים, עם פתרונות מימון, הסכמי אחזקה וכל מה שיעזור לכם להתקדם למשאיות הטובות ביותר שיש. מחפשים משאית יד שניה? גם לכך אנו ערוכים: ברשת הטרייד-אין שלנו Used Trucks & Vans תמצאו מבחר משאיות מרצדס יד 2 איכותיות למכירה, אז למה אתם מחכים? הדרך למשאית מרצדס חדשה או יד 2 קצרה מתמיד, ותוך פרק זמן קצר גם אתם יכולים להתחיל לעבוד עם הטובים ביותר – Work with the Best.

לאן ממשיכים מכאן?
נשמח לעמוד לרשותכם, בכל שאלה או בקשה.

ידוע לי שהפרטים שמסרתי לעיל ייכללו במאגרי המידע של קבוצת כלמוביל בהתאם למדיניות הפרטיות

מאשר/ת קבלת פניות שיווקיות, מידע על מבצעים והטבות לרבות בדוא״ל /sms /ווטסאפ מקבוצת כלמוביל.

הפרטים מולאו בהצלחה
תודה שפנית אלינו, נחזור אליך בהקדם האפשרי